Finance.ua запрошує студентів Вінницької області до участі у Scholarship

Дата: 27.09.2019 15:37

2 вересня стартує Scholarship від Finance.ua – соціальний конкурс для студентів по всій Україні. Участь у заході безкоштовна.

Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Роботи учасників оцінюватимуть головні редактори сайтів, які підвищують фінансову грамотність українців – Finance.ua та Minfin com ua, а також представники найбільшого банку країни “ПриватБанк”, МФО “Швидко Займ” та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.

Початок конкурсу – 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт – 1 листопада 2019 року. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Детальніше про правила участі, основні вимоги та виграш – на сайті Scholarship від Finance.ua https://finance.ua/ua/scholarship.