Загинув наш земляк Андрій Сідоров із Стрижавки

Дата: 27.12.2023 12:55

Завтра, 28 грудня, о 9:00 вшануємо земляка живим коридором. Шикуємося від дому загиблого по вул. Байдукова, 20. Далі – по вулицях Стадіонна, Ясна та 40-річчя Перемоги до селищної ради. Прощальна церемонія відбудеться о 9:30 на головній площі Стрижавки.

Андрій Сідоров народився 1 вересня 1969 року в селі Греченці Летичівського району. Він з багатодітної сім'ї, де виховувалося 9-ро дітей – 7 братів та 2 сестри. Закінчив місцеву школу, потім служив у армії в прикордонних військах. Працював в Летичівському районному дорожному управлінні. Згодом переїхав до Києва і там працював у дорожній службі. У 2000 році одружився та переїхав жити до Стрижавки. У цивільному житті працював будівельником, був справжнім працелюбом із золотими руками.

Андрій дуже любив своїх дітей, повсякчас допомагав їм із будівництвом та ремонтами. Цінував життя, проживав його з оптимізмом та радістю. На дозвіллі полюбляв рибалити.

19 січня 2023 року був призваний до лав Збройних сил України. Був старшим сержантом, сапером 2-го інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 1-го механізованого батальйону військової частини А4718. Спочатку воював у Миколаївській області, згодом проходив навчання у Німеччині. Протистояв ворогові у Дружківці, Краматорську, Костянтинівці та Кліщіївці під Бахмутом. Саме під Бахмутом і загинув 19 грудня 2023 року, виконуючи бойове завдання.
Щирі та глибокі співчуття родині. Вдома на Андрія чекали дружина Лідія, дві доньки, чотири внуки та довгоочікувана внучка Кіра.

Вічна пам’ять Воїну-Герою! Нехай світлими будуть згадки про нього.