Стрижавська громада передала на фронт устілки з підігрівом

Дата: 24.01.2024 16:23

Фото без описуВійна триває, і ми продовжуємо підтримувати наших захисників. Для бійців 59-ї бригади передали 34 пари устілок з електронним підігрівом з можливістю підключення до павербанків. Вони зігріватимуть захисників та, що надзвичайно важливо, запобігти переохолодженню. Хлопці воюють на Миколаївському напрямку, там, служить наш земляк – стрижавчанин.

Кошти були зібрані під час проведення благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ в Переорській гімназії,  також долучилися працівники Стрижавської селищної ради.

Дякуємо нашим захисникам за кожен день життя та наближення перемоги. Лише об’єднуючись, ми сильні. Слава Україні!