Дата: 10.11.2022 14:20

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Стрижавської

Розробник регуляторного акта: відділ містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради.

Проект рішення виконавчого комітету Стрижавської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади, Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів у населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади» розроблено відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067.

Даним проектом рішення виконавчого комітету затверджується:

- Порядок розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади;

- Порядок визначення плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів у населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади.

Прийняття регуляторного акта забезпечить:

- створення єдиної цілісної впорядкованої структурованої та прозорої системи в галузі розміщення зовнішньої реклами на території Стрижавської селищної територіальної громади;

- визначення підстав та порядку визначення розмірів плати за надання у тимчасове користування місць розташування рекламних конструкцій, які перебувають у комунальній власності;

- встановлення чіткого розміру платежів за тимчасове користування місцем розміщення рекламної конструкції, що належить до комунальної власності;

- врегулювання питань, пов’язаних з організацією взаємодії між розповсюджувачами зовнішньої реклами та органом місцевого самоврядування;

- збільшення потенційних джерел надходжень фінансових ресурсів до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

Інформація про спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної територіальної громади за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua. у розділі «Регуляторна діяльність».

Поштова та електрона адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій:

e-mail:  stryzhavka@ukr.net, телефон (0432) 62-34-11.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту:

пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту:

пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

відділ містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради, 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7, телефон (0432) 62-34-11, e-mail:  stryzhavka@ukr.net

Зауваження та пропозиції надсилати електроною та звичайною поштою.