Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 72 чергової сесії 8 скликання від 27 жовтня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 72 чергової сесії 8 скликання від 27 жовтня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 72 чергової сесії 8 скликання від 27 жовтня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 72 чергової сесії 8 скликання від 27 жовтня 2023 року.

 1

 Про затвердження звіту про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих у міжсесійний період 2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про звіт поліцейських офіцерів Стрижавської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про уповноважений орган на подання заяви про надання категорії комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про виправлення арифметичної помилки в рішенні 70 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 29 вересня 2023 року №7 «Про внесення змін до Структури та чисельності комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2023-2024 роки у Стрижавській селищній територіальній громаді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ПрАТ «Київстар» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів за межами с. Пеньківка на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про затвердження громадянці Тютюнник Людмилі Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про затвердження громадянці Кушніренко Валентині Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження громадянці Шамолюк Надії Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження громадянці Марчук Олені Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження громадянці Луценко Валентині Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянці Лавровій Катерині Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження громадянці Кобильській Світлані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянину Лебідю Олександру Степановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянину Шаманському Анатолію Анатолійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянці Москаленко Людмилі Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянину Бондарєву Валерію Костянтиновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про відмову у затвердженні громадянину Гордійчуку Анатолію Прокоповичу громадянину Гордійчуку Івану Прокоповичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про відмову у наданні дозволу громадянину Єрохіну Павлу Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про припинення права користування за договором оренди землі №VIN/ 41573 від 17.11.2008 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про припинення права користування за договором оренди землі від 28.01.2010 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про передачу ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0522486000:02:000:0543, площею 0,1600 га, цільове призначення: 13.03 для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про передачу громадянину Гонтарю Валерію Яковичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:02:007:0352, площею 0,2516 га, цільове призначення: 07.01 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про виправлення описки в рішенні 68 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 22.08.2023 року № 28 «Про затвердження громадянці Захарчук Ользі Леонтіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь