Порядок подання запитів на публічну інформацію

складання, подання та обліку запитів на публічну інформацію

(інформаційних запитів), розпорядником якої є Стрижавська селищна рада Вінницького району Вінницької області

1. Запит на публічну інформацію (інформаційний запит) подається фізичною або юридичною особою (запитувачем) розпоряднику інформації – Стрижавської селищної Вінницької області (далі по тексту – «розпорядник інформації») в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом або по телефону.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

3.1. прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

3.2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

3.3. підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Для подання письмового запиту запитувач може використовувати форму, що додається.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до розпорядника інформації в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює представник розпорядника інформації – Стрижавської селищної ради, із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, контактного телефону у запиті, та надає копію запиту особі, яка його подала.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

9. Інформація надається запитувачам за запитами не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, строк відповіді становить не більше 48 годин з дня отримання запиту.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, інформація може подаватися у строк до 20 робочих днів з обґрунтуванням продовження терміну. Про продовження строку інформації обов'язково повідомляти запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту

10. Особа, відповідальна за доступ до публічної інформації:

• створює облік документів, що містять публічну інформацію; забезпечує обов’язкову реєстрацію таких документів та надання доступу до неї за запитами;
  • забезпечує організацію роботи по опрацюванню, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів,
  • веде облік запитів на інформацію;
  • забезпечує надання консультативної допомоги запитувачам під час оформлення запитів.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ
Запит на інформацію до Стрижавської селищна рада (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто;
· поштою на адресу: 23210, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7, Стрижавська селищна рада;
· телефоном - (0432) 58-52-96, (0432) 58-53-33;
· електронною поштою - info@stryzhavska-rada.gov.ua

Розпорядок роботи:

Понеділок -

Вівторок -

Середа -

Четвер -

П'ятниця -

субота, неділя      - вихідний

ФОРМА ЗАПИТУ.doc

ФОРМА

ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ (ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАПИТУ)

Розпорядник інформації

Стрижавська селищна рада Вінницького району,

Вінницької області (адреса: 23210, Україна , Вінницька обл.,

Вінницький р-н, смт Стрижавка,

тел.585-296

Запитувач

Прізвище, ім'я, по батькові - для фізичних осіб, найменування організації.

Прізвище, ім'я, по батькові представника організації – для

юридичних осіб та громадських організацій, що не мають

статусу юридичної особи.

Поштова адреса або електронна адреса, контактний телефон.

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

(інформаційний запит)

Прошу відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" надати
                              (загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа)

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк (необхідне зазначити):
на поштову адресу _____________________________________________________________________
                                                         (поштовий індекс, місто, район міста, область, район, населений пункт, вулиця,_____________________________________________________________________________________
                                                                                                   будинок, корпус, квартира)
на електронну адресу ___________________________________________________________________
телефаксом ___________________________________________________________________________
за телефоном __________________________________________________________________________

"___" ____________ 20__ р.

підпис (запитувача інформації)