50 позачергова сесія 7 скликання від 17.09.2019 року Результати голосування

від 17 вересня 2019 року

Результати голосування

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 50 позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 17 вересня 2019 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 50 позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 17 вересня 2019 року.

1

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво системи каналізації смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області (коригування 2)»

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затв проектно-кошторисної док-ї «Буд системи кан-ї смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницького обл (коригув

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затв проектно-кошторисної док-ї «Буд системи кан-ї смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницького обл (коригува