Центр надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради (далі Центр, ЦНАП), як постійно діючий робочий орган, створено Стрижавською селищною радою Вінницького району Вінницької області 16 квітня 2020 року з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг. Організацію діяльності Центру здійснює відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Стрижавської селищної ради.

Основними завданнями Центру є:

• Надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  • Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
  • Надання суб’єктам звернень консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.
  • Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг .
  • Проведення реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання громадян.
  • Державна реєстрація майна.
  • Державна реєстрація бізнесу.

В рамках третього раунду Програми «U-LEAD з Європою» з 2019 року Стрижавська селищна рада бере участь у Фазі впровадження в частині модернізації Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що фінансується Європейським Союзом  та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною Польщею та Швецією та реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

В межах реалізації цієї Програми за кошти місцевого бюджету проведено ремонтно-будівельні роботи адміністративної будівлі на І поверсі для розміщення фронт-офісу ЦНАПу. Приміщення площею 94,01 м2 облаштовано за форматом відкритого простору, забезпечений зручностями для всіх категорій населення, пристосований для потреб матерів з дітьми, осіб з інвалідністю, а також має ігрову дитячу зону.

Завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою» в лютому 2021 року Стрижавська громада отримала сучасні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для Центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради.