Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 73 позачергової сесії 8 скликання від 13 листопада 2022 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 73 позачергової сесії 8 скликання від 13 Листопада 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 73 позачергової сесії 8 скликання від 13 Листопада 2023 ро

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 73 позачергової сесії 8 скликання від 13 Листопада 2023 рок

 1

 Про утворення робочої групи з вивчення питання щодо символіки російської імперської політики в населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення зміни до плану роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Мізяківсько-Хутірського старостинського округу Стрижавської селищної ради Панасюк Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про уповноважений орган зі здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади та внесення змін до Положення про сектор контролю за використанням та охороною земель апарату Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про затвердження Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощеної закупівлі в апараті Стрижавської селищної ради. Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про виконання функцій уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощеної закупівлі в апараті Стрижавської селищної ради та утворення робочої групи з питань публічних закупівель в апараті Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про внесення змін до Положення про відділ земельних ресурсів апарату Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про відповідального за організацію проведення громадських слухань проектів містобудівної документації та уповноваженого представника замовника.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про затвердження Обґрунтування зменшення розміру санітарно-захисної зони для існуючого закритого кладовища розташованого по вулиці Алеї, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво протирадіаційного укриття на території КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» за адресою вул. 40-річчя Перемоги, буд. 3 в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про співфінансування у 2023 році заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження ПрАТ «СТРИЖАВСЬКИЙ КАР’ЄР» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянину Сороці Руслану Сергійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження громадянці Поліщук Марії Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства".

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянці Поліщук Марії Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства".

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянці Павліковській Євгенії Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянину Гоєку Петру Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянину Хижуку Миколі Івановичу спадкоємцю громадянки Хижук Ніни Іванівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Шамолюк Надії Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянину Шафару Віктору Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Пономаренко Галині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Мельник Галині Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянці Комарівській Ніні Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянці Горбачовій Олені Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про розроблення паспорту водного об’єкта земельної ділянки водного фонду комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності водного фонду розташованої на території Стрижавської селищної територіальної громади за межами села Переорки Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про поновлення договору оренди землі від 22 грудня 2018 року №84.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про припинення ТОВ ФІРМІ «ВІС» права постійного користування на земельну ділянку кадастровий номер: 0520655900:02:010:0296 площею 0,4459 га цільове призначення 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянину Карпенку Олександру Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та відмова в передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про відмову у наданні дозволу громадянину Єрохіну Павлу Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про відмову у затвердженні громадянину Ктітору Олегу Олеговичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про відмову у наданні дозволу громадянці Роспотнюк Катерині Вячеславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про відмову у наданні дозволу громадянці Новак Аллі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про передачу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження громадянину Івацко Віталію Олександровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про розроблення детального плану території орієнтовною площею 2.2 га, обмеженої вул. Київською, вул. Новою та вул. Туристичною, для розміщення багатоквартирної житлової, громадської та іншої забудови в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: 11.02для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про передачу громадянину Судакову Геннадію Вікторовичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь