Результати голосування 8 позачергової сесії 8 скликання від 25 лютого 2021 року

у форматі  zip

0

Про затверження порядку денного 8 позачергової сесії від 25 лютого 2021 р

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затверження порядку денного 8 позачергової сесії від 25 лютого 2021 р

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затверження порядку денного 8 позачергової сесії від 25 лютого 2021 р

1

Про надання дозволів на укладення договорів суборенди.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволів на укладення договорів суборенди.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволів на укладення договорів суборенди.

2

Про укладення договору суборенди.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про укладення договору суборенди.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про укладення договору суборенди.

3

Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської ТГ.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської ТГ.

4

Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання згоди на безопл. прийн. до комун. влас. Стрижавської ТГ в особі Стрижавської с/р майна сп. власнос

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання згоди на безопл. прийн. до комун. влас. Стрижавської ТГ в особі Стрижавської с/р майна сп. власност

5

Про передачу Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради комунального майна Стрижавської територіальної громади, балансоутримувачем якого є відділ житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-5

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-5

6

Про прийняття до комунальної власності Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-6

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-6

7

Про надання дозволу на перерахунок та коригування проектно – кошторисної документації робочих проектів з проведення капітальних ремонтів на дорогах комунальної форми власності».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-7

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-7

8

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-8

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-8

9

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій на будівництво, реконструкцію вуличного освітлення в населених пунктах Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-9

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-9

10

Про виплату заробітної плати працівникам Комунальної установи «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради та Комунальної установи «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-10

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-10

11

Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання №3 від 24.12.2020 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-11

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-11

12

Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання №26 від 24 грудня 2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-12

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-12

13

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради на укладення договору позики.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-13

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-13

14

Про затвердження передавальних актів  по передачі майна, документації та матеріальних цінностей до правонаступників  - виконавчих органів Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-14

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-14

15

Про продовження терміну дії оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень), що належить до власності територіальної громади селища від 1 квітня 2016 року, укладеного між Стрижавською селищною радою та Комунальним підприємством «Турбота» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-15

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-15

16

Про продовження терміну дії оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень), що належить до власності територіальної громади селища від 27 січня 2017 року, укладеного між Стрижавською селищною радою та  «Дитячо-юнацькою спортивною школою «Десна» Вінницької районної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-16

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-16

17

Про продовження терміну дії оренди нерухомого майна (нежилих  будівель, споруд, приміщень), що належить до власності територіальної               громади селища від 01 квітня 2016 року, укладеного між Стрижавською селищною радою та «Дитячо-юнацькою спортивною школою «Десна» Вінницької районної ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-17

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-17