Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 29 чергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року

Результати голосування

в форматі rar 

 0

 Про затвердження порядку денного 29 чергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 29 чергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 29 чергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 1

 Про план роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2022 рік.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Переліку об’єктів та майна комунальної власності Стрижавської територіальної громади.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про заміну сторони Орендодавця в договорах оренди нерухомого майна, укладених з Акціонерним товариством «Укрпошта», та продовження договорів оренди нерухомого майна, без аукціону.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про заміну сторони Орендодавця в договорах оренди нежитлових приміщень, укладених з Акціонерним товариством «Укртелеком», та розірвання договорів оренди.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про надання дозволів на продовження договорів суборенди.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про преміювання тимчасово виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про Програму економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про встановлення для службових автомобілів ліміту паливно-мастильних матеріалів та їх використання у вихідні та святкові дні на 2022 рік.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів
та робітників, зайнятих їх обслуговуванням.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про структуру та чисельність апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про умови оплати праці селищного голови.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про умови оплати праці секретаря селищної ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про умови оплати праці заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про умови оплати праці керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про умови оплати старост.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про умови оплати праці працівників апарату селищної ради, її виконавчих органів та робітників, зайнятих їх обслуговуванням.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демко Надії Василівні, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок приватної власності гр. Матвієнко Юрію Олексійовичу, цільове призначення яких змінюється з «земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства)» на «землі рекреаційного призначення (для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення)» на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондаренко Лілії Вікторівні, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кисловій Галині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дудник Лідії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подчашинській Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подчашинському Дем’яну Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кобильському Володимиру Степановичу для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шлапаку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корчевій Руслані Русланівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Філатовій Юлії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панасюк Надії Павлівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Очеретній Олені Іванівні земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зазгарському Степану Івановичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Приймак Світлані Миколаївні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончарук Оксані Анатоліївні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Задорожній Катерині Миколаївні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прокопчук Олені Петрівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Побережній Світлані Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Задніпрянцю Дмитру Степановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дідуху Олександру Сергійовичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тютюник Любові Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Антонішену Олександру Дмитровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сиваку Івану Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малик Тетяні Петрівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панасюк Надії Павлівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тютюнник Галині Іванівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носюку Анатолію Петровичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Скибі Владиславу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Теплиху Олегу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу гр. Дешевому Руслану Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Бонзак Ларисі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про надання дозволу гр. Павличу Анатолію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про надання дозволу гр. Самченко Олегу Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу гр. Кобильській Світлані Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Христюк Мар’яні Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Дозорець Андрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Кузьмішеній Марині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Капшієнко Галині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про відмову у надання дозволу ДП «Вінницький лісгосп» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про відмову у надання дозволу ДП «Вінницький лісгосп» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачук Катерині Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про відмову у наданні дозволу гр. Панчук Валерії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про відмову у наданні дозволу гр. Прохорову Олександру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про відмову у наданні дозволу гр. Прохоровій Тетяні Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про відмову у наданні дозволу гр. Єрохіну Павлу Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про відмову гр. Єрьоміну Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кісельовій Світлані Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про відмову у наданні дозволу гр. Барабашу Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про відмову у наданні дозволу гр. Барабашу Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про відмову у наданні дозволу гр. Фаліштинському Віктору Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про внесення змін до рішення 26 сесії 8 скликання від 16.11.2021 року Стрижавської селищної ради №17.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №101.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про внесення змін до рішення 33 сесії 5 скликання від 19.03.2010 року Лаврівської сільської ради №16.3.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про внесення змін до рішення 48 сесії 7 скликання від 31.07.2020 року Мізяківсько-Хутірської сільської ради № 1958.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь