Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 32 позачергової сесії 8 скликання від 20 січня 2022 року

Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 32 позачергової сесії 8 скликання від 20 січня 2022 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 32 позачергової сесії 8 скликання від 20 січня 2022 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 32 позачергової сесії 8 скликання від 20 січня 2022 року.

 1

 Про затвердження статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "БРУСЛИНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЗАКЛАДУ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "КОЛОБОК" СЕЛА ПЕНЬКІВКА СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА ПІДЛІСНЕ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін в рішення 31 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 12 січня 2022 року № 18 «Про надання фінансової автономії комунальним закладам та установам, органом управління яких є відділ освіти, сім’ї, молоді спорту культури та туризму Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про комунальну установу «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради та її директора.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про встановлення надбавки Бедрак І.М. - директору комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про встановлення надбавки Дзипетрук Т.Г. - директору комунальної установи «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ та В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про встановлення надбавки Романенко А.В. - директору Комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про внесення змін до рішення 24 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 09 листопада 2021 року №15 «Про передачу майна комунальної власності відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради у оперативне підпорядкування КП «Турбота» Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про встановлення ліміту паливно-мастильних матеріалів для службового автомобіля, балансоутримувачем якого є відділ житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради, та надання дозволу на використання у вихідні, святкові та неробочі дні на 2022 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до рішення 29 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 18 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про орієнтовні терміни проведення звітів старост на відкритих зустрічах в старостинських округах.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про види суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно корисних оплачуваних робіт на території Стрижавської територіальної громади на 2022 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про відпустку секретаря селищної ради Медведської Валентини Василівни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про визнання таким, що втратило чинність рішення 27 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 10 грудня2021 року № 10 «Про затвердження додаткової угоди до договору про співробітництво №55 від 20.04.2021 року».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження додаткової угоди №1 від 01.12.2021 року до договору про співробітництво № 55 від 20.04.2021 року та договору на технічне обслуговування №406 від 24 грудня 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про внесення змін до плану роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2022 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 10.07 для рибогосподарських потреб.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 10.08 Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про перелік вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на території Стрижавської територіальної громади та умов продажу права оренди земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про скасування рішення 35 сесії 7 скликання від 27 червня 2018 року Стрижавської селищної ради №35 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Романенко Ганні Феофанівні на складання технічної документації із землеустрою щодо проекту відведення земельної ділянки».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івацко Тетяні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насадюку Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головчук Оксані Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зазгарському Степану Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грушко Світлані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Кучеру Андрію Миколайовичу, гр. Зембі Альоні Володимирівні, гр. Гончарову Євгену Михайловичу, гр. Захарчуку Юрію Вікторовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фіберг Ользі Олександрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петрушенко Віктору Пилиповичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисюк Ганні Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головчук Надії Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Насадюку Василю Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельник Марії Яківні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буянівській Людмилі Петрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваленко Олександрі Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марчук Надії Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Сергію Васильовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скрипці Вірі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про надання дозволу гр. Романенко Ганні Феофанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про надання дозволу гр. Файдун Сергію Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу гр. Довгань Зінаїді Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання дозволу гр. Царуку Віталію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Беспалову Василю Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про надання дозволу гр. Андрієнку Ярославу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про надання дозволу гр. Гріщенко Олександру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Гапченко Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про відмову гр. Григоренку Віктору Васильовичу, гр. Григоренко Оксані Вікторівні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про відмову гр. Войтенко Тетяні Вікторівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання від 10.12.2021 року Стрижавської селищної ради №64.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь