Голова селищної ради

Стрижавський селищний голова
Демченко Михайло Іванович

Михайло Іванович Демченко народився 20 листопада 1971 року у селі Сосонці Вінницького району Вінницької області.

У Технологічно-промисловому коледжі державного аграрного університету здобув фах юриста. Згодом закінчив магістратуру Вінницького національного аграрного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування». У 1989-1991 роках пройшов службу в армії.

Свою трудову діяльність Михайло Демченко розпочав у 1988 році. Працював вантажником та водієм автопарку у радгоспі села Сосонки Вінницького району, помічником електромонтера-обмотника та ізолювальника заводу «Ремпобуттехніка», водієм у СМТ «Монтажник», ПМП «Поляна» та у ВАТ «Мед Поділля». Впродовж 12 років, починаючи з 2004-го, займався підприємницькою діяльністю.

Футбол — невід’ємна частина його життя. Михайло Демченко — гравець, вболівальник та постійний меценат дитячого і юнацького спорту Вінницького району. Вважає, що розвиваючи фізкультурно-спортивний напрям, громада здатна позбутися багатьох негативних соціальних явищ.  З 2007 року до 2016 року Михайло Демченко обіймав посаду голови громадської організації «Вінницька районна федерація футболу». Під його головуванням у 2015 році вона вперше стала найкращою в Україні серед подібних організацій.

У 2006, 2010 та 2015 роках обраний депутатом Вінницької районної ради 5, 6 та 7 скликань. З 26 грудня 2016 року до 22 листопада 2019 року працював на посаді голови Вінницької районної державної адміністрації. З червня 2020 року по листопад 2020 року був радником Вінницького міського голови. За результатами місцевих виборів у 2020 році отримав підтримку жителів громади і був обраний Стрижавським селищним головою.

У 2007 році став переможцем Вінницького обласного конкурсу «Людина року» у номінації «Працівник сфери обслуговування» та занесений на обласну дошку пошани «Праця та звитяга вінничан». У 2009 році — переможець Вінницького районного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування» у номінації «Кращий депутат районної ради». У 2019 році отримав Урядову нагороду — пам’ятний знак та Почесну грамоту  Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Вінницького району, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Михайло Демченко одружений, виховує сина та доньку.

Графік особистого прийому громадян
голови Стрижавської селищної ради