Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 20 позачергової сесії 8 скликання від 20 серпня 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 20 чергової сесії 8 скликання від 20 серпня 2021 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 20 чергової сесії 8 скликання від 20 серпня 2021 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 20 чергової сесії 8 скликання від 20 серпня 2021 року

 1

 Про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до рішень сесій Стрижавської селищної ради 8 скликання щодо умов оплати праці працівників, зайнятих обслуговуванням апарату селищної ради, її виконавчих органів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження Обсягу навантаження тренерів – викладачів комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2021-2022 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження проекту плану комплектування відділень комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2021-2022 навчальні роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про преміювання директора комунального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради Заводяна А.О.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про приведення у відповідність посадових окладів керівних працівників апарату селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про відкриття інклюзивної групи у комунальній установі «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) «Десняночка» с. Сосонка Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про відкриття інклюзивного класу та внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про надання згоди на передачу у комунальну власність Стрижавської територіальної громади житлового будинку, який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Укрліснасіння».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про передачу обласному бюджету субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 16.00 Землі запасу орієнтовною площею 0,0800 га, на території Стрижавської територіальної громади смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання дозволу ТОВ «Стрижавський граніт» на розроблення Проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж обмежень у використанні земель в санітарно-захисній зоні та небезпечній зоні при проведенні вибухових робіт (охоронній зоні навколо промислового підприємства) розробки Стрижавського родовища мігматитів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0041га цільове призначення: 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії для встановлення КТП 10/0,4 кВ.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 19.07.2021 року Стрижавської селищної ради №28.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кришталю Анатолію Васильовичу для індивідуального садівництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельничуку Миколі Миколайовичу для індивідуального садівництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Владімірову Ігорю Володимировичу для індивідуального садівництва із земель комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітюку Валерію Вікторовичу для індивідуального садівництва із земель комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Костянтину Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравчук Ользі Володимирівні для індивідуального садівництва із земель комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Печериці Ганні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Сідлецькому Андрію Ігоровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечній Ірині Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Піковському Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Скопчак Олени Андріївни цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободяник Олені Миколаївні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Діденку Миколі Івановичу для індивідуального садівництва, та для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» у землі «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» гр. Ковальчук Галина Олексіївна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гудзю Олександру Сергійовичу для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сташку Віталію Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Лавровій Галині Василівні земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Гудковій Надії Леонідівні земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 

 35

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манзюку Дмитру Сергійовичу для індивідуального садівництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плотницькому Олексію Олександровичу та гр. Перевертайлу Денису Антоновичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ляшку Василю Івановичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пестику Анатолію Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапчук Валентині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Діденко Оксані Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Решетнікову Анатолію Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ ВФ «ВІС» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 

 43

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисі Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Валюк Оксані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мороз Ганні Дем’янівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Льопі Руслану Васильовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 

 47

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дзигаленку Миколі Олексійовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Єрмакову Василю Веніаміновичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенко Катерині Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Захаревич Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білій Надії Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Педоренку Володимиру Михайловичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Педоренко Валентині Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Романенко Ганні Тимофіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулик Євгенії Климівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про передачу ФОП Романенку Володимиру Васильовичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки кадастровий номер: 0520687003:02:007:0068, площею 0,1421 га, цільове призначення: 03.08 для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Максимець Аллі Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Курчині Неонілі Яковлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про передачу у власність земельних ділянок гр. Мельник Галині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слободянюк Галині Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ліпській Ганні Степанівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ложку Петру Григоровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ванжулі Марії Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шипіциній Тетяні Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Головні Едуарду Степановичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гордію Валерію Яковичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 

 67

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хижук Югині Никифорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бохонко Світлані Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панасюку Руслану Анатолійовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гриневич Зінаїді Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дозорець Надії Мусіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про надання дозволу гр. Литвинюку Сергію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про надання дозволу гр. Литвинюк Ніні Куприянівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про надання дозволу гр. Литвинюк Ганні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про надання дозволу гр. Загон Ользі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про надання дозволу гр. Чернезі Руслану Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про надання дозволу гр. Колубай Оксані Анатолівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про надання дозволу гр. Задніпрянцю Дмитру Степановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про надання дозволу гр. Палій Наталії Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про надання дозволу гр. Антонішену Олександру Дмитровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про надання дозволу гр. Ляшку Роману Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про надання дозволу гр. Ткачук Катерині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про надання дозволу гр. Григоренку Віталію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 84

 Про надання дозволу гр. Кузьменку Юрію Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №84

 85

 Про надання дозволу гр. Ткачуку Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 86

 Про надання дозволу гр. Бондаруку Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт. Стрижавка

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №86

 87

 Про припинення дії договору оренди землі від 20.03.2018 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №87

 88

 Про припинення дії договору оренди землі від 18.01.2008 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №88

 89

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дремлюзі Ірині Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №89

 90

 Про відмову у наданні дозволу гр. Корольчуку Сергію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №90

 91

 Про відмову у наданні дозволу гр. Паламарчуку Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №91

 92

 Про відмову у наданні дозволу гр. Шамалюк Наталії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №92

 

 93

 Про відмову у наданні дозволу гр. Ольчедай Інні Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №93

 94

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кондратюк Тетяні Ростиславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №94

 95

 Про відмову гр. Мандренку Рінату Даміровичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №95

 96

 Про відмову у наданні дозволу гр. Хлебовській Лідії Мойсеївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №96

 97

 Про відмову у наданні дозволу гр. Корсуну Олегу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №97

 98

 Про відмову у наданні дозволу гр. Павленку Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №98

 99

 Про відмову у передачі гр. Гриневич Галині Феліксівні на умовах оренди земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №99

 100

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кротченку Вадиму Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №100

 101

 Про відмову у наданні дозволу гр. Пєшкову Олексію Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №101

 102

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельнику Павлу Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №102

 103

 Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання від 04.06.2021 року Стрижавської селищної ради №63.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №103

 104

 Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання від 04.06.2021 року Стрижавської селищної ради №64.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №104

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь