Результати голосування 44 чергової сесії 8 скликання від 27 травня 2022 року

Результати голосування

в форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 44 чергової сесії 8 скликання від 27 травня 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 44 чергової сесії 8 скликання від 27 травня 2022 року.

1

Про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про затвердження договорів підписаних селищним головою у міжсесійний період.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період 2022 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Звіт постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Звіт постійної комісії селищної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про встановлення ліміту паливно-мастильних матеріалів для службового автомобіля, балансоутримувачем якого є Стрижавська селищна рада на 2022 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про відпустку секретаря селищної ради МЕДВЕДСЬКОЇ Валентини Василівни.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про надання частини щорічної основної відпустки ШЕВЧУК Інні Миколаївні директору комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про визнання такими, що втратили чинність рішень Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про розірвання договору оренди землі від 10.11.2019 року укладеного з Споживчим товариством «Надія».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про припинення права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про передачу СТ «Надія» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про передачу громадянці Романюк Катерині Григорівні у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13