Стрижавська селищна рада
Вінницький район, Вінницька область

ріш податки і збори на 2019 р

Рішення " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної ради на 2019 рік" . З додатками.

 

Рішення №  3 " Про встановлення ставокитєдиного податку та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної ради на 2019 рік"

 

Рішення № 4 " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної ради на 2019 рік". З додатками

 

Рішення №5 " Про встановлення ставок акцизного податку та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної на 2019 рік".

З додатками.

 

Рішення № 6 " Про встановлення ставок туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної ради на 2019 рік". З додатками.

 

Рішення№7 " Про встановлення ставок транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на території Стрижавської селищної ради на 2019 рік" З додатками.