Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 15 позачергової сесії 8 скликання від 11 червня 2021 року

Результати голосування

15 позачергової сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

від 04 червня 2021 року

 у форматі rar

Результати голосування

 

 0

 Про затвердження порядку денного 15 позачергової сесії 8 скликання від 11 червня 2021 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 15 позачергової сесії 8 скликання від 11 червня 2021 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 15 позачергової сесії 8 скликання від 11 червня 2021 року

 1

 Про внесення змін до Регламенту Стрижавської селищної ради 8 скликання.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про здійснення контролю за використанням та охороною земельна території Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження переліку доріг комунальної власності Стрижавської територіальної громади для проведення поточних ремонтів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно відомостей про право власності на земельні ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про постійно діючу комісію з розгляду клопотань громадян, заінтересованих у приватизації земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації, що перебуває у їх користуванні на території Стрижавської територіальної громади,тому числі земельної ділянки, на якій розташовані жилий будинок, господарські будівлі, споруди, що перебувають у його власності .

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження передавального акту Дорожненської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про затвердження передавального акту Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження передавального акту Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження передавального акту Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження передавального акту Сосонської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності площею 0,157 га кадастровий номер: 0520655900:02:003:0421 та площею 0,0907 га кадастровий номер: 0520655900:02:003:0328 цільове призначення: 03.01 для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності площею 0,2382 га кадастровий номер: 0520655900:02:003:0422 та площею 0,0907 га кадастровий номер: 0520655900:02:003:0093, цільове призначення: 03.02 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про відмову у наданні дозволу гр. Коваленко Олександрі Володимирівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання дозволу гр. Підвальному Борису Феодосійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вулиці Луговій 9А в межах населеного пункту смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

  Про надання дозволу гр. Міхальову Віктору Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), по вулиці П. Орлика, 21 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - Питання №19

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про надання дозволу гр. Стукальському Михайлу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), по вулиці П. Орлика,19 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про надання дозволу гр. Слічній Любі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про відмову у наданні дозволу гр. Григоруку Артуру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про надання дозволу гр. Луценко Анні Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва по вулиці тупик Алеї 8 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про відмову у наданні дозволу гр. Менжинській Тетяні Антонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по ІІ провулку Київському в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про відмову у наданні дозволу гр. Могілевичу Євгену Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по ІІ провулку Київському в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про відмову у наданні дозволу гр. Примакову Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Молодіжній в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про відмову у наданні дозволу гр. Тімченко Сергію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Новій в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про надання дозволу гр. Гах Вадиму Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту селища Славного.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про відмову у наданні дозволу гр. Сиворінській Раїсі Афанасіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території с. Славне.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про відмову у наданні дозволу гр. Сиворінській Раїсі Афанасіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в межах населеного пункту селище Славне.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про відмову у наданні дозволу гр. Сиворінській Раїсі Афанасіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про відмову у наданні дозволу гр. Нсенгіману Богдану Жозефовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на  території смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про відмову у наданні дозволу гр. Андрієнко Ярославу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про відмову у наданні дозволу гр. Манчуку Олександру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь