Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 58 позачергової сесії 8 скликання від 10 лютого 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 58 позачергової сесії 8 скликання від 10 лютого 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 58 позачергової сесії 8 скликання від 10 лютого 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 58 позачергової сесії 8 скликання від 10 лютого 2023 року.

 1

 Про види суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно корисних оплачуваних робіт на території Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження рішення виконавчого комітету Стрижавської селищної ради від 30 січня 2023 року №22 «Про затвердження звіту про списання об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, балансоутримувачем яких є відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до рішення 21 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 03 вересня 2021 року № 9 «Про умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про уповноважений орган з трудових відносин у комунальних закладах освіти, засновником яких є Стрижавська селищна рада.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про нову редакцію Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про надання дозволу на укладення договору суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про надання дозволу гр. Сучкову Володимиру Еристовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про передачу на період дії воєнного стану комунальному підприємству «Турбота» Стрижавської селищної ради» в господарське відання комунального майна балансоутримувачем якого є відділ житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про покладення на загальний відділ апарату Стрижавської селищної ради повноважень щодо ведення персонально-первинного військового обліку за місцем проживання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Стрижавської селищної територіальної громади, внесення змін до Положення про загальний відділ Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про внесення змін до Положення про відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Стрижавської селищної територіальної громади, в особі Стрижавської селищної ради, квартири № 38 по вулиці Алеї, будинок 35/1, корпус 5, смт. Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Стрижавської селищної територіальної громади, в особі Стрижавської селищної ради, квартири № 42 по вулиці Алеї, будинок 35/1, корпус 5, смт. Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту зупинок громадського транспорту у населених пунктах Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про введення в експлуатацію генератора та визначення норм палива.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання дозволу відділу житлово комунального господарства та благоустрою селищної ради на використання залишку коштів спеціального фонду, що склався на початок бюджетного періоду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про делегування Якушинецькій сільській раді повноважень щодо надання послуг Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, які проживають на території Стрижавської селищної територіальної громади, комунальною установою Інклюзивно-ресурсний центр» Якушинецької сільської ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року №10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та умов продажу права оренди земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для іншого сільськогосподарського призначення» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» Стрижавській селищній раді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Калашнюку Андрію Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорній Оксані Віталіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайдей Наталії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про надання дозволу ПП «Фірма Яско» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про надання дозволу гр. Шаманському Анатолію Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про внесення змін до рішення 52 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 02.12.2022 року №18 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про внесення змін до рішення 26 сесії Сосонської сільської ради 5 скликання від 21.07.2009 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про внесення змін до рішення 52 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 02.12.2022 року №13«Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про внесення змін до рішення 52 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 02.12.2022 року №19 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про відмову Шевченко Раїсі Іванівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про відмову Рибаченко Ользі Петрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про внесення змін до рішення 30 сесії селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 41.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь