Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 65 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 65 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 65 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 65 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 1

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво найпростішого тимчасового укриття для забезпечення життєдіяльності КЗ «Медвідська початкова школа Вінницького району Вінницької області» за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Медвідка, вул. Пушкіна, 2а».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про розроблення документації з внесення змін до Детального плану території (земельної ділянки площею 1,2345 га) для будівництва та обслуговування будівель і споруд з технічного обслуговування сільськогосподарської техніки та торгівельно-складського комплексу на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про зарахування на баланс житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради артезіанської свердловини в селі Сосонка Сосонського старостинського округу по вулиці Леонтовича.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про зарахування на баланс житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради артезіанської свердловини в селі Сосонка Сосонського старостинського округу по вулиці Лісовій.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про залучення шкільних автобусів на період дії правового режиму воєнного стану, надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму, затвердження Порядку використання шкільних автобусів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про встановлення норм витрат паливно-мастильних матеріалів на спеціальні транспортні засоби та надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на використання спеціальних транспортних засобів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення змін до рішення 60 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 22.03.2023 року №5 «Про передачу комунальному підприємству «Турбота» Стрижавської селищної ради» в господарське відання комунального майна балансоутримувачем якого є відділ житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про створення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ» СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства «БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання показників фінансових планів комунального підприємства та комунального некомерційного підприємства, засновником яких є Стрижавська селищна рада.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання згоди на передачу в оренду на аукціоні нежитлового приміщення, що обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання щорічної основної відпустки Кривошеєвій Олені Валентинівні директору комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про розроблення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Миру, б/н в с. Сосонка, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Лаврівка територія Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Медвідка територія Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж населеного пункту села Дорожне територія Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж населеного пункту села Лаврівка територія Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж населеного пункту села Медвідка територія Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під будівлями закладів освіти розташованими на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Стрижавська селищна територіальна громада, с. Сосонка, вул. Миру, 5.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про внесення змін до рішення 62 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 16.05.2023 року №42 «Про затвердження громадянину Бондаруку Сергію Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення на території смт Стрижавка, провулок 3-й Київський, 16, Вінницького району Вінницької області та передачі у власність земельної ділянки».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про розгляд звернення громадянина Бондарука Сергія Івановича щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення на території смт Стрижавка, провулок 3-й Київський, 16, Вінницького району Вінницької області та передачі у власність земельної ділянки».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Горобчук Наталії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гричині Ганні Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кулик Олесі Антонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пневській Інні Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження громадянину Колесніку Руслану Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження громадянину Комару Сергію Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянці Лисенко Інні Олександрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про відмову громадянці Максименко Ользі Никифорівні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження громадянці Самотей Ларисі Леонідівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження громадянину Самотей Михайлу Павловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на території Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади право оренди на яку виставляється на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади право оренди на яку виставляється на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади право оренди на яку виставляється на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про відмову в задоволенні клопотань громадянина Сташка Іллі Івановича та громадянина Сташка Богдана Івановича щодо викупу земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь