Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 25 чергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 25 чергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 25 чергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 25 чергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року

 1

 Про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження договорів, укладених селищним головою у міжсесійний період 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання показників фінансових планів комунального підприємства та комунального некомерційного підприємства, засновником яких є Стрижавська селищна рада.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про найменування вулиць в садово-дачному товаристві «Стрижавка-1» та садовому масиву «Переорський».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження Детального плану території для будівництва стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження Детального плану території для будівництва та обслуговування логістичного комплексу та станції технічного обслуговування автомобілів на території Стрижавської територіальної громади Вінницького району, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт Стрижавка територія Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Дорожне територія Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про вчинення дій щодо розірвання договору оренди земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Тютюнник Інні Олександрівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження гр. Свинарець Поліні Степанівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Снігур Миколі Афанасійовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачуку Олегу Анатолійовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянику Олександру Миколайовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Богачук Вірі Григорівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Клімановій Галині Іванівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчук Галині Прокопівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гнатюку Володимиру Миколайовичу для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романенко Інні Іванівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ємсенко Інні Володимирівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головатюку Євгену Івановичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Завальнюку Олександру Івановичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальчуку Анатолію Миколайовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слічній Любі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гах Ганні Степанівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Севастьяновій Оксані Миколаївні, Барнасюк Олені Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Римар Олені Миколаївні, Смірнову Денису Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Москаленко Наталії Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Москаленка Дмитра Михайловича.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Веприцької Тетяни Миколаївни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вечерко Івану Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Македонському Валерію Петровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пазюк Оксані Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Солоненко Ганні Миронівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Москаленко Михайлу Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шереметі Тетяні Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сташко Людмилі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олійник Ларисі Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сташко Людмилі Михайлівні, Сташко Олександру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кліщу Віктору Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу гр. Олійнику Петру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання дозволу гр. Ващук Валентині Яковлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Левицькій Людмилі Анатоліївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про надання дозволу гр. Мельник Марії Охримівні на розроблення технічної документації із землеустрою відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про надання дозволу гр. Філатовій Юлії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Приймак Світлані Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Гладько Олегу Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Фелько Віктору Петровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Пономаренко Ірині Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про надання дозволу гр. Пеструшко Марії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про надання дозволу гр. Безрученко Зої Дмитрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу гр. Десятник Катерині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Григоренко Наталії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Ластовняк Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Коренюку Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про передачу у власність гр. Романенко Валентині Володимирівні земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про передачу у власність земельних ділянок гр. Романенко Олександру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Романенко Сергію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про відмову гр. Палагнюку Руслану Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про відмову гр. Устименко Віктору Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзигаленко Андрію Васильовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палій Наталії Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про відмову гр. Дудник Лідії Сергіївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про відмову гр. Віднічук Анатолію Павловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про відмову гр. Віднічук Яніні Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про відмову гр. Віднічук Анатолію Павловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про відмову у наданні дозволу гр. Лисенко Станіславу Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про відмову у наданні дозволу гр. Захаревичу Сергію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову у наданні дозволу гр. Романенко Сергію Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову у наданні дозволу гр. Фаліштинському Віктору Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про відмову гр. Собчук Антоніні Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про відмову у наданні дозволу гр. Ковальчук Діані В’ячеславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову гр. Ківатицькому Богдану Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову гр. Ківатицькому Богдану Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про відмову гр. Ківатицькому Богдану Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про відмову гр. Ківатицькому Богдану Андрійовичу у надані дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про відмову гр. Орлику Вадиму Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про відмову у наданні дозволу гр. Орлику Вадиму Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про відмову у наданні дозволу гр. Орлику Вадиму Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про відмову у затвердженні технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Штурмаревичу Олександру Феліксовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про нову редакцію пункту 3 рішення 49 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 30 серпня 2019 року №39 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення що підлягає продажу».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь