Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 83 позачергової сесії 8 скликання від 29 березня 2024 року

Результати голосування

в форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 83 позачергової сесії 8 скликання від 29 березня 2024 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 83 позачергової сесії 8 скликання від 29 березня 2024 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 83 позачергової сесії 8 скликання від 29 березня 2024 року.

 1

 Про затвердження Порядку організації проведення громадського обговорення при прийнятті рішень Стрижавською селищною радою Вінницького району Вінницької області з питань адміністративно-територіального устрою.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про уповноважену особу на вчинення дій від імені Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про відкриття інклюзивного 1-В класу у комунальному закладі «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Переліку об’єктів та майна комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про передачу з балансу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради об’єктів культурної спадщини.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про зміну місцезнаходження юридичної особи Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про зміну місцезнаходження юридичної особи виконавчого комітету Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до Положення про апарат Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження Програми для кривдників на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про нову редакцію додатку «Перелік адміністративних послуг, які надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг» Стрижавської селищної ради»рішення 66 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликаннявід 14 липня 2023 року № 5.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво водозабірної свердловини по вул. Шевченка в с. Дорожне, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво водозабірної свердловини в с. Пеньківка, Вінницького району, Вінницької області (за межами населеного пункту)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи газопостачання КЗ «Сосонський ліцей» за адресою вул. Корольова,1 с. Сосонка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт підлоги спортивної зали в КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Казка», смт Стрижавка, вул. Алеї, 58».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про внесення змін до рішення 77 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2023 року №12 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про розроблення детального плану території для розширення існуючого кладовища села Переорки на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження Обґрунтування встановлення розміру санітарно-захисної зони для Стрижавського родовища мігматитів ТОВ «Стрижавський граніт», розташованого за адресою: Вінницька область, Вінницький район, смт Стрижавка, вул. Київська, 1.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 11.07 земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження спеціального призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади смт Стрижака, вулиця Київська, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності водного фонду для рибогосподарських потреб Стрижавській селищній раді за адресою: Стрижавська селищна територіальна громада за межами с. Переорки, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про замовлення Звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення що підлягає продажу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про передачу ТОВ «УКРТАУЕР» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520681803:02:001:0030, площею 0,0100 га, цільове призначення: 13.01 для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження громадянину Кобильському Степану Феодосійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження громадянці Осколковій Світлані Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянину Царуку Віталію Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачуу власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження громадянці Сергеєвій Світлані Вікторівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження громадянину Макогону Івану Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження громадянину Міщенко Сергію Тимофійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачуу власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження громадянину Сідлецькому Ігорю Васильовичу та громадянці Перлік Тетяні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову в передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про внесення змін в рішення 80 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 21.02.2024 року № 5 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області цільове призначення якої змінюється».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про внесення змін до рішення 20 сесії 6 скликання Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області від 20 вересня 2013 року № 675 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про внесення змін в рішення 79 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 08.02.2024 року № 19 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, цільове призначення: 08.01 для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу ПрАТ «ВФ Україна» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення: 13.01 для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання ПП «Фірма Яско» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оплачуваного сервітуту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу громадянину Бондаруку Михайлу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь