Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 77 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 77 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 77 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 77 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2023 року.

 1

 Про звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про стан виконання Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року за 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки за 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про план роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про затвердження договору про передачу на праві господарського відання мережі водовідведення по вул. Алеї в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області, що є комунальною власністю Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період 2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про оплату праці селищного голови, секретаря селищної ради, заступника з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, старост старостинських округів селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про співфінансування у 2024 році проєктів Стрижавської територіальної громади у рамках Програми з відновлення України.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про встановлення для службового автомобіля ліміту паливно- мастильних матеріалів та їх використання у вихідні дні на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про встановлення ліміту паливно-мастильних матеріалів для автомобіля, балансоутримувачем якого є Стрижавська селищна рада на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження громадянці Колесник Олені Петрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження громадянці Колбасовій Тетяні Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земельдля ведення особистого селянського господарствау землідля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянці Приймак Світлані Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження громадянці Панасюк Руслані Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянці Король Раїсі Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянці Василенко Ніні Петрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянину Мандренку Михайлу Гнатовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянці Ошовській Олені Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Кобильській Світлані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянину Панасюку Олегу Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про передачу громадянці Халамендик Інні Станіславівні у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про відмову громадянину Сидоренко Сергію Вікторовичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь