Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 22 позачергової сесії 8 скликання від 17 вересня 2021 року

Результати голосування

22 позачергової сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

від 17 вересня 2021 року

у форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 22 позачергової сесії 8 скликання від 17 вересня 2021 року

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 22 позачергової сесії 8 скликання від 17 вересня 2021 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 22 позачергової сесії 8 скликання від 17 вересня 2021 року

 1

 Про Програму соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік, у новій редакції.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про Програму з питань реалізації державної сімейної, дитячої та гендерної політики на 2021 рік, у новій редакції.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до рішення 9 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року № 45 «Про перелік об’єктів та майна комунальної власності Стрижавської територіальної громади, затвердження порядку передачі комунального майна Стрижавської територіальної громади на праві господарського відання або на праві оперативного управління та умов договору про передачу на праві господарського відання або на праві оперативного управління».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про погодження внесення змін до структури та чисельності комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про припинення юридичної особи Комунальне підприємство «Добробут-2» Мізяківсько-Хутірської сільської ради.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження Переліку ІІ типу об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження додаткових угод, укладених селищним головою у міжсесійний період.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про передачу документації по об’єктах комунальної власності Стрижавської територіальної громади, які передані в оренду.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про заміну сторони Орендодавця в договорах оренду нерухомого майна, укладених Мізяківсько – Хутірською сільською радою.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про продовження договору оренди нерухомого майна, укладеного з фізичною – особою підприємцем Яценко Д.А., без аукціону та заміну сторони Орендодавця.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до рішення Стрижавської селищної ради від 11 червня 2021 року №7 «Про затвердження переліку доріг комунальної власності Стрижавської територіальної громади для проведення поточних ремонтів».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття та міжбудинкових проїздів по вул. Алеї біля будинків за № 2,3,4,9,11,12,13,14,15,16, в смт Стрижавка Вінницький район Вінницька область».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання частини щорічної основної відпустки директору комунальног підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради Білоконю Михайлу Михайловичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради, Романенко Альоні Володимирівні, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про розроблення проекту стратегічної екологічної оцінки (СЕО) впливу на довкілля для детального плану території для будівництва спортивно-стрілецікого комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської територіальної громади, за межами населеного пункту.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Стрижавській селищній раді.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про Прогноз бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження Детального плану території для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Миру, 17б у с. Сосонка Вінницького району Вінницької області.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про внесення змін до рішення 33 сесії Стрижавської селищної ради 6 скликання від 26 березня 2013 року № 40 «Про розроблення генеральних планів смт. Стрижавка та с. Славне».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під польовими дорогами та проектними польовими дорогами на території Стрижавської територіальної громади.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавської територіальної громади.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавської територіальної громади.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про розроблення технічної документайії по поділу земельної ділянки комунальної власності.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Печериці Ганні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24  

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Полозовій Ірині Валентинівні цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» гр. Ізюмському Валерію Миколайовичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кожокару Сергію Івановичу для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Пономаренку Михайлу Васильовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Мороз Людмилі Вікторівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Сидюк Ларисі Степанівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Драчук Євдокії Миколаївні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Дикому Юрію Петровичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гнатюку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гах Вадиму Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лісовій Марії Михайлівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Осадчук Станіславі Францівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лабунській Олені Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вітер Майї Миколаївні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенку Віктору Анатолійовичу.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мороз Людмилі Вікторівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сидюк Ларисі Степанівні, Драчук Євдокії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яцюрі Степану Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про передачу у власність гр. Мазуренко Аллі Іванівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Антонюк Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №20 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондарук Вікторії Іванівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про внесення змін до рішення 20 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 20 серпня 2021 року №86 «Про надання дозволу Бондаруку Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт.Стрижавка».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Романенко Ользі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Свіргун Євгенії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу гр. Романенко Олені Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Жук Світлані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про надання дозволу гр. Похилій Марті Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про надання дозволу гр. Іщенко Людмилі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу гр. Савлук Ользі Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Шлапак Світлані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Постоловській Тетяні Миколаївні на розроблення технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Порохні Юрію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Коваленко НаталіїСтепанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про надання дозволу гр. Тюттюнник Любові Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про надання дозволу гр. Марієнко Марії Афанасіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про надання дозволу гр.Панасюк Надії Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про надання дозволу гр.Примакову Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про надання дозволу гр.Заприводі Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва .

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дехтяр Олександру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дозорець Наталії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кузьмішену Миколі Євгеновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про відмову у наданні дозволу гр. Вікарчук Лесі Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про відмову у наданні дозволу гр. Палію Сергію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про відмову у наданні дозволу гр. Волкову Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про відмову у наданні дозволу гр. Головащенко Галині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову у наданні дозволу гр. Василюк Людмилі Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову у наданні дозволу гр. Василюку Валерію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кожухівському Олександру Владиславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про відмову у наданні дозволу гр. Кожухівській Олені Валеріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову у наданні дозволу гр. Бешлей Максиму Віталійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову у наданні дозволу гр. Линдюк Наталії Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про відмову гр. Заболотному Олександру Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про відмову гр. Заболотному Олександру Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про відмову гр. Музичко Анатолію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про відмову гр. Цибі Тимуру Степановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про відмову гр. Коваленку Віталію Євгеновичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про відмову гр. Шевчуку В’ячеславу Олексійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про відмову гр. Панасюку Ігорю Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про відмову гр. Вікарчуку Дмитру В’ячеславовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 84

 Про відмову у наданні дозволу гр. Пашковій Юлії Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №84

 85

 Про відмову у наданні дозволу гр. Лазаренко Юлії Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 86

 Про відмову у наданні дозволу гр. Клюсі Тетяні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №86

 87

 Про відмову у наданні дозволу гр. Бахновському Денису Віталійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №87

 88

 Про відмову у наданні дозволу гр. Галуза Владиславу Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №88

 89

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дерев’янченко Андрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №89

 90

 Про відмову у наданні дозволу гр. Матяш Леоніду Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №90

 91

 Про відмову у наданні дозволу гр. Колеснику Олексію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №91

 92

 Про відмову гр. Гнатюку Ігорю Петровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №92

 93

 Про внесення змін до рішення 20 сесії 8 скликання від 20.08.2021 року Стрижавської селищної ради №66.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №93

 94

 Про внесення змін до рішення 16 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 14 липня 2021 року №16 «Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу оренди земельних ділянок».

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №94

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь