Результати голосування 28 позачергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

Результати голосування

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 28 позачергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 28 позачергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року.

1

Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

2

Про внесення змін до Структури та чисельності апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів на 2021 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про внесення змін до рішення 9 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року № 33 «Про структуру закладів дошкільної освіти Стрижавської селищної ради».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про внесення змін до структури та чисельності комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про внесення змін до структури та чисельності комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про внесення змін до рішення 6 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 28 січня 2021 року №3 «Про затвердження структури та чисельності комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2021 рік».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про надання матеріальної допомоги гр. Ванжулі Олександру Васильовичу.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про участь у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про передачу субвенцій з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2021-2022роки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту смт Стрижавка на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 03.01 для будівництва та обслуговування будівель державної влади та органів місцевого самоврядування.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

17

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

18

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Мізяківсько–Хутірської сільської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (03.02) Вінницький район, с. Мізяківські Хутори, вулиця Центральна, 22.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

20

Про надання дозволу гр. Сиваку Івану Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жовнич Олесі Володимирівні для індивідуального садівництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

22

Про відмову гр. Кухарик Майї Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

23

Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23