Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 21 позачергової сесії 8 скликання від 03 вересня 2021 року

Результати голосування

21 позачергової сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

від 03 вересня 2021 року

у форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 21 позачергової сесії 8 скликання від 03 вересня 2021 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №0

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №0

 1

 Про Програму соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на 2021рік, у новій редакції

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження акту приймання-передачі майна з КНП «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я Вінницької обласної ради» у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 10,7516 га для будівництва внутрішньо-господарських об’єктів сільськогосподарського призначення та ресторанно-готельного комплексу на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району, Вінницької області за межами села Сосонка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про розроблення проекту стратегічної екологічної оцінки (СЕО) впливу на довкілля для детального плану території для будівництва спортивно-стрілецікого комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської територіальної громади, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про припинення юридичної особи Комунальне підприємство «Добробут-2» Мізяківсько-Хутірської сільської ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про встановлення щомісячного розміру плати за навчання в комунальній установі «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради на 2021/2022 навчальний рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про заміну сторони Орендодавця в договорі оренди будівель (споруд, приміщень) № 6-1005, укладеного з Вінницькою дирекцією Акціонерного товариства «Укрпошта».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання частини основної щорічної відпустки секретарю селищної ради, Медведській Валентині Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання частини основної щорічної відпустки керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради, Марцинюк Олесі Сергіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання частини основної щорічної відпустки заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Ленді Світлані Василівні.

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання частини основної щорічної відпустки старості на території населеного пункту села Сосонка Стрижавської селищної ради Демченку Миколі Дмитровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області..

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради, цільове призначення:17.00 Землі резервного фонду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Печериці Ганні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» у землі «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» гр. Гринчак Ірині Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Базиляку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гірко Людмилі Вікторівні для будівництва індивідуальних гаражів

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Ігорю Володимировичу для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценко Анні Сергіївні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечній Ірині Іванівні для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Милому Сергію Олександровичу для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Драчук Галині Степанівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Лученко Олені Василівні земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Сташку Дмитру Васильовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Сташко Галині Василівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Осавуляку Руслану Анатолійовичу земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Дубіну Юрію Васильовичу земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Пустовіту Василю Михайловичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Македонській Олені Юріївні земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про надання дозволу гр. Сухаренко Леоніда Миколайовича на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Ковальчук Оксані Андріївні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Максиму Павловичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Косарєву Віталію Анатолійовичу земельної ділянки для індивідуального садівництва

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мартинюк Надії Захарівні для іншого сільськогосподарського призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шереметі Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Олені Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Наталі Станіславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гріщенко Надії Володимирівни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельника Григорія Миколайовича.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кріт Сергія Нестеровича.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисак Лідії Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Педоренку Віктору Дмитровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенко Ганні Степанівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демченко Тетяні Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дзигаленко Надії Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Кучер Андрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білій Галині Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сташку Олександру Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Павловській Валентині Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) гр. Педоренко Оксани Михайлівни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бендюг Тетяні Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бортуновій Надії Гаврилівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Кавуну Сергію Васильовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенко Світлані Анатоліївні

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шваюн Олені Олександрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про надання дозволу гр. Гончарову Євгену Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фіялківській Ганні Калениківні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Самборській Валентині Петрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гончарук Станіславі Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тютюннику Івану Васильовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Остапчук Галині Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Возняк Ніні Павлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коваленку Івану Михайловичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ризук Ользі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про надання дозволу гр. Антонюк Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гапонюку Леоніду Петровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кухті Галині Степанівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Островській Інні Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тютюнник Ніні Романівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гріщенко Любові Григорівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кузьменко Оксані Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Томляк Любові Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про надання дозволу гр. Зембі Альоні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельну ділянку в натурі (на місцевості) гр. Жиленко Надії Корніївнідля ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Собчуку Миколі Степановичу, Собчуку Василю Степановичу, Собчуку Сергію Степановичу, Собчуку Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кирильчук Олесі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гандзюк Антоніні Дмитрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шандалі Валентині Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про надання дозволу гр. Шестаковській Олені Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 84

 Про надання дозволу гр. Біланчук Оксані Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №84

 85

 Про надання дозволу гр. Бойко Віктору Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 86

 Про надання дозволу гр. Бойко Таїсії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №86

 87

 Про надання дозволу гр. Поліщук Оксані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №87

 88

 Про надання дозволу гр. Солоненку Роману Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №88

 89

 Про надання дозволу гр. Кривонос Наталії Василівні на розроблення технічної документції землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №89

 90

 Про надання дозволу гр. Павловському Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №90

 91

 Про надання дозволу гр. Романенко Галині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №91

 92

 Про надання дозволу гр. Малишкіній Галині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №92

 93

 Про надання дозволу гр. Захаревич Людмилі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №93

 94

 Про надання дозволу гр. Кулик Євгенії Климівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №94

 95

 Про надання дозволу гр. Цуркановській Світлані Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №95

 96

 Про надання дозволу гр. Синько Тетяні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №96

 97

 Про надання дозволу гр. Кравцю Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №97

 98

 Про надання дозволу гр. Черниш Тетяні Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №98

 99

 Про надання дозволу гр. Черниш Тетяні Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №99

 100

 Про надання дозволу гр. Гриневич Аллі Валеріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №100

 101

 Про надання дозволу ТОВ «Лайєн» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №101

 102

 Про надання дозволу гр. Оніщуку Ігору Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №102

 103

 Про надання дозволу гр. Дудіній Аллі Іполитівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №103

 104

 Про надання дозволу гр. Побережній Світлані Володимирівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №104

 105

 Про надання дозволу гр. Івацко Любові Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №105

 106

 Про надання дозволу гр. Шпак Оляні Аріонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №106

 107

 Про надання дозволу гр. Шлінчуку Олександру Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №107

 108

 Про надання дозволу гр. Паламарчуку Леоніду Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №108

 109

 Про надання дозволу гр. Рожок Раїсі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №109

 110

 Про надання дозволу гр. Омельчук Валентині Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №110

 111

 Про надання дозволу гр. Первак Марії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №111

 112

 Про надання дозволу гр. Безрученко Зої Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №112

 113

 Про надання дозволу гр. Гріщенко Олені Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №113

 114

 Про надання дозволу гр. Ковернюк Оксані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №114

 115

 Про надання дозволу гр. Максименко Ользі Никифорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №115

 116

 Про надання дозволу гр. Оганесяну Армену Гнуновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №116

 117

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Островській Інні Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 118

 Про надання дозволу гр. Матейщук Оксані Іллівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №118

 119

 Про надання дозволу гр. Дудник Ніні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №119

 120

 Про надання дозволу гр. Мочаловій Надії Йосипівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №120

 121

 Про надання дозволу гр. Артеменко Віктору Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №121

 122

 Про надання дозволу гр. Корчовій Тетяні Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №122

 123

 Про надання дозволу гр. Діденко Марії Ільківні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №123

 124

 Про надання дозволу гр. Кузьміну Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №124

 125

 Про надання дозволу гр. Грушко Світлані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №125

 126

 Про надання дозволу гр. Лещенко Ірині Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №126

 127

 Про надання дозволу гр. Лещенко Олені Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №127

 128

 Про надання дозволу гр. Красовському Віталію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №128

 129

 Про надання дозволу гр. Насадюку Василю Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №129

 130

 Про надання дозволу гр. Головчук Оксані Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №130

 131

 Про надання дозволу гр. Гончарук Ользі Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №131

 132

 Про надання дозволу гр. Токар Антоніні Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №132

 133

 Про надання дозволу гр. Гнатюк Ганні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №133

 134

 Про надання дозволу гр. Орчаковій Людмилі Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №134

 135

 Про надання дозволу гр. Головчуку Сергію Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №135

 136

 Про надання дозволу гр. Ліварчук Антоніні Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №136

 137

 Про надання дозволу гр. Насадюк Олені Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №137

 138

 Про надання дозволу гр. Петренко Парасковії Іллівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №138

 139

 Про надання дозволу гр. Луценко Надії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №139

 140

 Про надання дозволу гр. Токарчук Олені Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №140

 141

 Про надання дозволу гр. Дмитруку Олександру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №141

 142

 Про надання дозволу гр. Коваленко Миколі Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №142

 143

 Про надання дозволу гр. Зазгарському Степану Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №143

 144

Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №20 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондарук Вікторії Іванівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистогоселянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №144

 145

 Про надання дозволу гр. Вікарчук Антоніні Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №145

 146

 Про надання дозволу гр. Вікарчук Катерині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №146

 147

 Про надання дозволу гр. Чуб Марії Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №147

 148

 Про надання дозволу гр. Бартащук Галині Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №148

 149

 Про надання дозволу гр. Онопольській Тетяні Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №149

 150

 Про надання дозволу гр. Коваль Анатолію Костянтиновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №150

 151

 Про надання дозволу гр. Ткачук Валентині Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №151

 152

 Про відмову у наданні дозволу гр. Попенко Валерію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №152

 153

 Про надання дозволу гр. Захарчук Юрію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №153

 154

 Про відмову у наданні дозволу гр. Чабану Олегу Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №154

 155

 Про відмову у наданні дозволу гр. Поплавському Олександру Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №155

 156

 Про відмову у наданні дозволу гр. Коломієць Валентині Анатоліївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №156

 157

 Про відмову у наданні дозволу гр. Погорільській Надії Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського гспода.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №157

 158

 Про відмову у наданні дозволу гр. Вербі Ірині Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №158

 159

 Про відмову гр. Скибі Владиславу Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №159

 160

 Про відмову у наданні дозволу гр. Шурупі Олександру Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №160

 161

 Про відмову гр. Павловській Любові Онуфріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №161

 162

 Про відмову у наданні дозволу гр. Люлько Ігорю Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №162

 163

 Про відмову гр. Кожемякіній Ользі Олексіївні у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №163

 164

 Про відмову гр. Кожемякіну Володимиру Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №164

 165

 Про відмову гр. Кобернюк Альоні Володимирівні у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №165

 166

 Про відмову гр. Колівошко Василю Миколайовичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №166

 167

 Про відмову гр. Іванченковій Ірині Сергіївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №167

 168

 Про відмову у наданні дозволу гр. Цуркан Наталії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №168

 169

 Про надання дозволу гр. Антонюк Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 170

 Про відмову гр. Прохорчук Наталії Вікторівні у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №170

 171

 Про відмову гр. Зель Тетяні Вікторівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №171

 172

 Про відмову гр. Карнаух Світлані Степанівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №172

 173

 Про відмову у наданні дозволу гр. Груняку Руслану Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №173

 174

 Про відмову гр. Подчашинській Ользі Василівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №174

 175

 Про відмову гр. Подчашинському Дем’яну Олексійовичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №175

 176

 Про відмову гр. Дудник Лідії Сергіївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №176

 177

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дремлюзі Ірині Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №177

 178

 Про відмову гр. Пивовару Сергію Миколайовичу у наданні в оренду земельної ділянки для сінокосіння

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №178

 179

 Про відмову у наданні дозволу гр. Гнатюк Марії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №179

 180

 Про відмову у наданні дозволу гр. Припотніцькому Олегу Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №180

 181

 Про відмову гр. Дмитрук Людмилі Василівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №181

 182

 Про відмову гр. Ілик Тетяні Андріївні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №182

 183

 Про відмову у наданні дозволу гр. Купрійчуку Леоніду Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №183

 184

 Про відмову у наданні дозволу гр. Орчакову Дмитру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №184

 185

 Про відмову у наданні дозволу гр. Остапенку Роману Віталійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №185

 186

 Про відмову у наданні дозволу гр. Яковенку Олегу Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №186

 187

 Про відмову гр. Слободянюку Володимиру Костянтиновичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №187

 188

 Про відмову гр. Корольчуку Сергію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №188

 189

 Про відмову у наданні дозволу гр. Дмитруку Андрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №189

 190

 Про відмову гр. Слободянюк Любові Іванівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №190

 191

 Про відмову у наданні дозволу гр. Люлько Яні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №191

 192

 Про відмову гр. Кобильській Олені Яківні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №192

 193

 Про відмову гр. Фалатюк Олені Вікторівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №193

 194

 Про відмову гр. Кобильській Галині Степанівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №194

 195

 Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 19.07.2021 року Стрижавської селищної ради №82.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №195

 196

 Про надання дозволу гр. Столяренко Василю Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №196

 197

 Про відмову у наданні дозволу гр. Панасюк Ганні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №197

 198

 Про відмову у наданні дозволу гр. Мукомелу Анатолію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №198

 199

 Про відмову у наданні дозволу гр. Мельнику Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №199

 200

 Про відмову у наданні дозволу гр. Мурзі Олегу Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №200

 201

 Про відмову гр. Паламарчуку Сергію Васильовичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №201

 202

 Про надання дозволу гр. Дяченко Григорію Петровичу гр. Гальцевій Євдокії Петрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №202

 203

 Про надання дозволу Літинському районному споживчому товариству на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №203

 204

 Про відмову гр. Дуднику Юрію Миколайовичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №204

 205

 Про відмову у наданні дозволу гр. Ткачук Ірині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №205

 206

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Веніаміну Євгеновичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №206

 207

 Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу права оренди земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №207

 208

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мотрунічу Богдану Миколайовичу для сінокосіння із земель водного фонду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №208

 209

 Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання від 04.06.2021 року Стрижавської селищної ради №107.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №209

 210

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценко Петру Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №210

 211

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Любчаку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №211

 212

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Приватному акціонерному товариству «СТРИЖАВСЬКИЙ КАР’ЄР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №212

 213

 Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна на території Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №213

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь