Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 30 позачергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 30 позачергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 30 позачергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 30 позачергової сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року.

 1

 Про нову редакцію Положення про відділ земельних ресурсів апарату Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження відкоригованої проектно-кошторисної документації «Будівництво системи каналізації смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області (коригування-3)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про доповнення Переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на збільшення потужності вуличного освітлення на точці комерційного обліку ЕІС – 62Z4192750718317 за адресою: Вінницька область, Літинський район, с. Підлісне, вул. Лісна від ТП-328.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на збільшення потужності вуличного освітлення на точці комерційного обліку ЕІС – 62Z3306026960549 за адресою: Вінницька область, Вінницький район, смт Стрижавка, вул. Нова, вул. Будівельна, пров. Будівельний від ТП-5.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на списання дебіторської заборгованості строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про виправлення описки в рішенні 11 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 16 квітня 2021 року № 7 «Про перейменування вулиці в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про надання дозволу комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради на продовження договору суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про продовження договору суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про уповноважений орган з прийняття заяв про включення до переліку фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження Генеральних планів та Планів зонування територій сіл Лаврівка та Медвідка Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про розроблення детального плану території для розміщення торгово-складських будівель на території Стрижавської територіальної громади, Вінницького району, Вінницької області за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про надання дозволу на розроблення паспортів водних об’єктів земельної ділянки водного фонду комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження звіту з експертної грошової оцінкита продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Приватному підприємству «Горизонт - ВК».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчуку Степану Анатолійовичу, гр. Ковальчук Оксані Іванівні цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Слободянюк Валентині Михайлівні цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Захаревич Людмилі Василівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романенку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папернюк Тетяні Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Підборській Тетяні Анатоліївні земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в оренді ФОП Костенко Леоніда Дмитровича.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бердніковій Олені Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петренко Парасковії Іллівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дудник Ніні Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сморшкову Михайлу Леонідовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення КТП 10/0,4 кВ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення КТП 10/0,4 кВ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про надання дозволу гр. Пневському Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про надання дозволу гр. Хитрик Світлані Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про надання дозволу гр. Ленді Олегу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про надання дозволу гр. Турчику Володимиру Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про надання дозволу гр. Гончару Андрію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про надання дозволу гр. Томляку Остапу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу гр. Луніку Михайлу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання дозволу гр. Олійнику Івану Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Чижику Василю Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про надання дозволу гр. Шаповалову Юрію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про надання дозволу гр. Пуговській Світлані Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Ткачук Ірині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Лунгу Олександру Кузьмичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу гр. Лунгу Юлії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Гуцаленку Костянтину Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою відведення у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про відмову у наданні дозволу гр. Іщук Віті Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про відмову гр. Корсуну Олегу Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про відмову гр. Рипаченко Надії Миколаївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про відмову гр. Гнатюку Миколі Миколайовичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь