Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 80 позачергової сесії 8 скликання від 21 лютого 2024 року

Результати голосування

 

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 80 позачергової сесії 8 скликання від 21 Лютого 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 80 позачергової сесії 8 скликання від 21 Лютого 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 80 позачергової сесії 8 скликання від 21 Лютого 2023 року.

 1

 Про передачу іншої субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Стрижавської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на яку виставляється на земельні торги окремим лотом.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження громадянці Ключевій Людмилі Вікторівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про затвердження громадянину Новікову Володимиру Володимировичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про затвердження громадянці Панасенко Люмилі Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження громадянину Беркуту Вадиму Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про затвердження громадянці Павлюк Тетяні Григорівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження громадянці Ломачевській Світлані Олександрівні, громадянці Романенко Людмилі Олександрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження громадянці Петлінській Тетяні Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)та відмову в передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження громадянці Бакуменко Галині Миколаївні, громадянці Демінській Тетяні Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянину Харченку Володимиру Сергійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження громадянці Григоренко Олесі Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянину Головчуку Володимиру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянину Сеніну Миколі Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянці Негоді Антоніні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянину Раку Дмитру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Сварник Інні Олегівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянину Дзигаленку Михайлу Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та відмову у передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Плашковій Людмилі Християнівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Кривій Наталії Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Десятник Катерині Сергіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Ошовській Лілії Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянці Вікарчук Людмилі Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянці Савченко Наталії Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянину Кравчуку Сергію Олександровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження громадянці Козаченко Майї Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження громадянці Соловйовій Неллі Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Бондаруку Сергію Івановичу земельної ділянки площею 0,4000га, кадастровий номер:0520655900:02:009:1499, у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення на території смт. Стрижавка, провулок 3-й Київський, 16, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про відмову у затвердженні громадянину Порохні Юрію Васильовичу, громадянці Ленді Любові Олександрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про відмову у затвердженні технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, що надається в оренду Радзіх Оксані Олексіївні, для сінокосіння, за межами населеного пункту смт Стрижавка на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про відмову громадянину Бурлаці Роману Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про відмову громадянину Сидоренку Олексію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про відмову громадянину Сидоренку Олексію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:07:006:0109 цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:07:006:0114 цільове призначення: 01.01для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:07:006:0118 цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:07:006:0119 цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь