Результати голосування 81 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2024 року

Результати голосування

В форматі RAR

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 81 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2024 року

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 81 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2024 року.

1

Про затвердження Угод про передачу коштів позики.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про затвердження Актів приймання-передачі благодійної пожертви.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про затвердження договору оренди нежитлового приміщення від 22 лютого 2024 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про покладання на відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради повноваження з охорони культурної спадщини на території Стрижавської селищної територіальної громади.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про передачу на баланс відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної лікарні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про уповноважену особу з вчинення нотаріальних дій на території селища Стрижавка, селища Славне.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про ведення погосподарського обліку у селищі Стрижавка, селищі Славне.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про виділення коштів на співфінансування послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території населених пунктів Стрижавської селищної територіальної громади (окремими ділянками).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про надання відпустки без збереження заробітної плати Романенко Альоні Володимирівні директору комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про розроблення детального плану території для розміщення кладовища на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області, за межами села Мізяківські Хутори.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про розроблення детального плану території для будівництва торговельно – офісного комплексу на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про розроблення детального плану території орієнтовною площею – 6.5 га, на земельну ділянку з кадастровим номером 0520682600:01:008:0169 в кварталі обмеженим вулицею Незалежності, вулицею Б.Хмельницького, житловим проїздом, межею земельних ділянок з кадастровим номером 0520682600:02:002:0116, 0520682600:02:002:0115 та внутрішньо виробничим проїздом в межах населеного пункту с. Лаврівка Вінницького району Вінницької області, за метою «Нового будівництва, об’єктів складської забудови».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Про виправлення технічної описки в рішенні 80 сесії 8 скликання селищної ради від 21 лютого 2024 року № 32.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про надання громадянці Ройко (Лебідь) Вікторії Іванівні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки їй у власність для ведення особистого селянського господарства, частини земельної ділянки з кадастровим номером 0520655900:02:009:1256 за адресою: Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, провулок Київський,3, земельна ділянка 16, орієнтовною площею 1,4000 га.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про надання ФГ «Кожухівського» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною метричних даних.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

17

Про затвердження громадянину Ктітору Олегу Олеговичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

18

Про затвердження громадянину Білоусу Леонтію Григоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

19

Про відмову громадянці Рипаченко Надії Миколаївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19