Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Марцинюк Олеся Сергіївна

Народилася 12 жовтня 1980 року в селі Якушинці Вінницького району Вінницької області.

Освіта: в 1998 році закінчила Якушинецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

В 1998 році вступила до Вінницького інституту регіональної економіки та управління, який закінчила у 2003 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Трудова діяльність: У 2002 році працювала на посаді провідного економіста у Вінницькій обласній філармонії, у 2007 році працювала адміністратором у ТзОВ «Медичний центр «Альтамедика». В жовтні 2007 року вступила на державну службу до Вінницької районної державної адміністрації, де працювала по грудень 2020 року на посадах спеціаліста служби у справах неповнолітніх, загального відділу, відділу державного реєстру виборців, завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю, державного адміністратора, начальника організаційного відділу, головного спеціаліста відділу документообігу, організаційної роботи та інформаційної діяльності  апарату районної державної адміністрації.