Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконавчий апарат

 

Посада Прізвище, ім’я, по батькові Телефон
Керівництво
Селищний голова Демченко Михайло Іванович

62-34-11

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лендя Світлана Василівна

 

Секретар селищної ради Медведська Валентина Василівна 58-57-62
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Марцинюк Олеся Сергіївна

 

Староста на території  населеного пункту села Сосонка Демченко Микола Дмитрович  
Староста с. Лаврівка, Медвідка, Дорожне Пушечнікова Яна Михайлівна 58-19-16
Староста с. Міз- Хутора, Переорки, Тютюнники Панасюк Людмила Василівна 58-21-10
Староста на території населених пунктів сіл Пеньківка, Підлісне, Бруслинівка, Супрунів Лісова Ірина Іванівна

73-73-22

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
Начальник відділу Скорбач Ольга Павлівна

58-52-97

Заступник начальника відділу Чайкун Лілія Олегівна

58-52-97

Головний спеціаліст    
Спеціаліст І категорії Мельник Світлана Петрівна  

Спеціаліст І категорії

Гіновська Ірина Вікторівна  
Спеціаліст Гольхова Лариса Петрівна  
Адміністратор Марценюк Світлана Миколаївна  
Державний реєстратор Грінько Олександр Олександрович  
Державний реєстратор Абразовська Олена Валеріївна  
Головний спеціаліст Бабенко Галина Миколаївна  
Головний спеціаліст Колосовська Валентина Олексіївна  
Головний спеціаліст Мельник Галина Володимирівна  
Головний спеціаліст Мельник Людмила Василівна  
Інспектор Пономаренко Богдан Олександрович  
Загальний відділ
Начальник відділу Вдовик Олександр Сергійович  
Інспектор Трітецька Марина Вікторівна  
Інспектор Захаревич Майя Михайлівна  
Діловод Марункевич Валентина Сергіївна

58-57-64

Секретар керівника Фесюк Маріна Сергіївна  
Сектор бухгалтерського обліку та звітності
Завідувач сектору, головний бухгалтер Бондар Андрій Петрович 58-57-63
Спеціаліст ІІ категорії Головатенко Наталія Миколаївна 58-57-63
Спеціаліст ІІ категорії Панасюк Юлія Андріївна 58-57-63
Спеціаліст І категорії Матяш Оксана Петрівна

58-57-63

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Начальник відділу Калюжко Маріна Юріївна 58-52-33
Головний спеціаліст Юшко Наталія Віталіївна 58-52-33
Старший інспектор Кирилюк Катерина Ігорівна 58-52-33
Інспектор Зубко Євгеній Валентинович 58-52-33
Відділ земельних ресурсів
Начальник відділу Король Анатолій Дмитрович  
Заступник нач. відділу Самойлюк Ольга Вікторівна

 

Спеціаліст І категорії Островський Віктор Петрович

 

Старший інспектор Нікульнікова Наталя Леонідівна

 

Інспектор

Святенко Лариса Олексіївна

 

Інспектор Мельник Іван Дмитрович

 

Інспектор Піддубний Петро Павлович

 

Інспектор Очеретний Анатолій Григорович

 

Інспектор Чижик Надія Іванівна

 

Відділ юридичного забезпечення та персоналу
Начальник відділу Форостяна Ольга Миколаївна

 

Спеціаліст І категорії Дунаєва Тетяна Михайлівна  
Інспектор Павловська Маргарита Юріївна

 

Відділ містобудування та архітектури
Начальник відділу, головний архітектор Рудий Володимир Стапанович

 

Спеціаліст І категорії

 

 

Інспектор    
Обслуговуючий персонал
Прибиральниця Корчева Тетяна Василівна  
Водій Поліщук Володимир Анатолійович  
Завідувач господарства Носань Василь Миколайович  
Двірник Войтко Наталія Володимирівна  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь