Найпростіші укриття на території Стрижавської громади

Дата: 23.03.2023 15:42

Об’єкти комунальної власності, приміщення яких  віднесені до найпростіших укриттів:

1. Комунальний заклад «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області», підвальне приміщення за адресою смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 3.

2. Комунальний заклад «Ліцей №2 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області», підвальне приміщення за адресою смт Стрижавка, вул. Київська, 174.

3. Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» Стрижавської селищної ради, підвальні приміщення за адресами:

- смт Стрижавка, вул. Алеї, 58;

-  смт Стрижавка вул. Приміська,15.

4. Комунальний заклад «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області», підвальне приміщення за адресою с. Сосонка, вул. Корольова, 1.

5. Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» села Сосонка Стрижавської селищної ради, підвальне приміщення за адресою с. Сосонка, вул. Миру, 5.

6. Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» села Пеньківка Стрижавської селищної ради,  підвальне приміщення за адресою с. Пеньківка, вул. І.Ю.Бурлаки, 124.

7. Комунальний заклад «Лаврівська гімназія Вінницького району Вінницької області», підвальне приміщення господарської будівлі за адресою   с. Лаврівка, вул. Незалежності, 3А.

8. Філія Комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради в с. Сосонка, підвальне приміщення за адресою    с. Сосонка, вул. Миру, будинок 1-Г.

9. Адміністративний будинок сільської ради підвальне приміщення за адресою  с. Мізяківські Хутори, вул. Пушкіна, 8 б.

10. Комунальний заклад «Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області», цокольне приміщення за адресою с. Пеньківка, вул. Жовтнева, 110.

11. Філія Комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради в с. Лаврівка, підвальне приміщення за адресою с. Лаврівка, вул. Незалежності, будинок 1А.

12. Комунальний заклад «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області», приміщення господарського призначення (погріб), загальна площа 15 кв.м. за адресою с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 22.

13. Комунальний заклад «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області», приміщення господарського призначення (погріб), загальна площа 20 кв.м. за адресою с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 22.

14.Комунальне підприємство "Турбота" Стрижавської селищної ради,Підвальне приміщення,39,4 кв.м. Адреса смт Стрижавка вул.Алеї, 14.

15. Стрижавський дитячий будинок-інтернат, підвальне приміщення 486кв.м. Адреса смт Стрижавка вул.Новосільська, 39.

Об’єкти приватної власності, приміщення яких віднесені до найпростіших укриттів:

1. Торгівельний комплекс ТОВ «Фірма «Віка-С» за адресою смт Стрижавка вул. 40-річчя Перемоги, 24.

2. Майновий комплекс – підвальне приміщення за адресою с. Переорки вул. Молодіжна, 11, перебуває у власності Антуха Анатолія Петровича.
3. Привітне акціонерне товариство "Стрижавський кар'єр" , ТОВ "Бетон-Центр" 103кв.м. За адресою смт Стрижавка вул. Київська,1. Сховище.

4.ТОВ "Укрфлора-Вінниця" підвальне приміщення-погріб 21.9кв.м. Адреса с Дорожне провулок Київський, 6-а.