Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 68 позачергової сесії 8 скликання від 22 серпня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 68 позачергової сесії 8 скликання від 22 серпня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 68 позачергової сесії 8 скликання від 22 серпня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 68 позачергової сесії 8 скликання від 22 серпня 2023 року.

 1

 Про надання згоди на заміну сторони Користувача в договорах на користування складовими Єдиної газорозподільної системи.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про продовження терміну дії Контракту з керівником комунального підприємства, що є у власності Стрижавської селищної ради, від 22 серпня 2016 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про розроблення містобудівної документації з внесення змін до детального плану території (земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га) для будівництва логістичного центру на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту) зі збільшенням площі території, що проектується.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про найменування вулиць у складі іменованого об’єкта - громадської організації «Десенка-ВЗТА» садове товариство» Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про розроблення детального плану території в межах земельної ділянки з кадастровим номером 0520655900:07:007:0146, площею 5.41 га, для виробничих потреб ТОВ «ПРОМИСЛОВА ПЛОЩАДКА «КЕМПІНГ» по вул. Туристичній, 6, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району, Вінницької області, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до рішення 65 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 14 липня 2023 року №1 «Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво найпростішого тимчасового укриття для забезпечення життєдіяльності КЗ «Медвідська початкова школа Вінницького району Вінницької області» за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Медвідка, вул. Пушкіна, 2а».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження Звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 0520655900:02:010:0083 площею 0,7163, що знаходиться в користуванні і підлягає викупу ПП «Горизонт-ВК».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження громадянину Яремину Станіславу Юрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження громадянці Федоровій Яні Анатоліївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», за адресою: в межах смт Стрижавка вулиця Гарника,1а, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження громадянці Сотник Марії Никифорівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянину Гаврилюку Максиму Вікторовичу, громадянину Гаврилюку Тімуру Вікторовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження громадянці Фалатюк Валентині Миколаївні, громадянину Швецю Миколі Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянці Гаврилюк Любові Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянці Кривонос Людмилі Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянину Степанюку Сергію Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянці Кирилюк Ніні Віталіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Лапчук Надії Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянці Шкрабак Галині Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянину Кравчуку Анатолію Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Півнюк Ніні Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Микичур Катерині Сергіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Сімоненко Марії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянину Бондарчуку Сергію Сергійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянці Захарчук Ользі Леонтіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянці Чубатюк Надії Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження громадянину Дяченку Валентину Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження громадянину Ліцькому Василю Олексійовичу, громадянці Гайдей Юлії Василівні, громадянці Ліцькій Олександрі Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та відмова в передачі у спільну сумісну власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про відмову у затвердженні громадянці Гороховській Галині Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про надання дозволу громадянці Винник Аліні Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах права оплачуваного сервітуту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь