Результати голосування 10 позачергової сесії 8 скликання від 02 квітня 2021 року

Результати голосування

10 позачергової сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

від 2 квітня 2021 року

у форматі  rar

0

Про затвердження порядку денного 10 позачергової сесії  8 скликання від 02 квітня 2021 року.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 10 позачергової сесії  8 скликання від 02.04.2021 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 10 позачергової сесії  8 скликання від 02.04.2021 року.

1

Про затвердження рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №1

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про створення цільового фонду Стрижавської селищної  ради.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про створення цільового фонду Стрижавської селищної  ради.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про створення цільового фонду Стрижавської селищної  ради.

3

Про передачу субвенцій з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу субвенцій з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу субвенцій з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

4

Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади до районного бюджету Вінницького району.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади до районного бюджету Вінницького

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу субвенції з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади до районного бюджету Вінницького

5

Про укладення Договору про співробітництво

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про укладення Договору про співробітництво

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про укладення Договору про співробітництво

6

Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року №51 «Про надання дозволу на розроблення проектно-кошторисної документації на реконструкцію з розширенням за рахунок прибудови адміністративної будівлі Стрижавської селищної ради».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №6

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про вилучення земельної ділянки по вул. 40-річчя Перемоги, 5, б у смт. Стрижавка, яка перебуває в постійному користуванні товариства з обмеженою відповідальністю Фірма «Ластівка» для суспільних потреб.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №7

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про добровільне припинення права оренди земельної ділянки кадастровий номер: 0520655900:02:003:0093, що перебуває у користуванні ПП «Агрофірма Батьківщина» на умовах договору оренди землі від 15.07.2010 року.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №8

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №9

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №10

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін до рішення 3 сесії с/р 8 скликання від 24.12.2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської СТГ на 2

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до рішення 3 сесії с/р 8 скликання від 24.12.2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської СТГ на 20