Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 79 позачергової сесії 8 скликання від 08 лютого 2024 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 79 позачергової сесії 8 скликання від 08 лютого 2024 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 79 позачергової сесії 8 скликання від 08 лютого 2024 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 79 позачергової сесії 8 скликання від 08 лютого 2024 року.

 1

 Про пропозицію Верховній Раді України та звернення до Національної Комісії зі стандартів державної мови за результатами громадського обговорення по питанню перейменування населеного пункту села Дорожне.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Стрижавської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу Ліцей №2 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області по вул. Київська 174 (коригування 3)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво протирадіаційного укриття на території Комунального закладу Мізяківсько-Хутірський ліцей» з спортивною залою за адресою вул. Центральна, 22 село Мізяківські Хутори Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про продовження договору оренди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про затвердження договорів, укладених селищним головою у міжсесійний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження Акту приймання-передачі майна та передачі його на баланс відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про делегування Якушинецькій сільській раді повноважень щодо надання послуг Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, які проживають на території Стрижавської селищної територіальної громади, комунальною установою Інклюзивно-ресурсний центр» Якушинецької сільської ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до рішення 77 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2023 року № 12 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території (земельної ділянки площею 1,2345га) для будівництва та обслуговування будівель і споруд з технічного обслуговування сільськогосподарської техніки та торговельно-складського комплексу на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту) для будівництва АЗК».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 10.08 для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 11.07 земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження спеціального призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді Вінницького району Вінницької області, цільове призначення: 08.01 для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"ЮНІОН-П.М." Стрижавська селищна рада, Вінницький район Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами (2,0767 га).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на яку виставляється на земельні торги окремим лотом (0,4189 га).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на яку виставляється на земельні торги окремим лотом (0,9593 га).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною метричних даних, що розташована за адресою вулиця 40-річчя Перемоги, 3, смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про надання дозволу громадянину Олійнику Юрію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оплачуваного сервітуту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про передачу ПП «ФІРМА «ЯСКО» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер: 0520655900:07:009:0007, площею 1,5049 га, цільове призначення: 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянці Олексієнко Ірині Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про відмову громадянці Рипаченко Надії Миколаївніу затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про відмову громадянину Шаманському Анатолію Анатолійовичу у наданні дозволу на продаж земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про внесення змін до Договору оренди землі від 27.12.2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь