Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 70 позачергової сесії 8 скликання від 29 вересня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 70 позачергової сесії 8 скликання від 29 вересня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 70 позачергової сесії 8 скликання від 29 вересня 2023 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 70 позачергової сесії 8 скликання від 29 вересня 2023 року.

 1

 Про затвердження проектно - кошторисної документації «Нове будівництво адміністративної будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг, багатофункціональних громадських приміщень освітнього та творчого призначення Стрижавської селищної ради, що розташована по вул. 40-річчя Перемоги,б/н, смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження Акту приймання-передачі майна та передачі його на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Стрижавській селищній територіальній громаді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про надання відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради дозволу на використання транспортного засобу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Структури та чисельності апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів та затвердження Положення про сектор контролю за використанням та охороною земель апарату Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до Положення про апарат Стрижавської селищної ради та її виконавчого комітету.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про внесення змін до Структури та чисельності комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення змін в рішення 64 сесії селищної ради 8 скликання від 16 червня 2023 року № 18 «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у комунальну власність Стрижавської селищної територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про встановлення вартості харчування (підвечірку) та плати за харчування (підвечірку) для здобувачів освіти 1-4 класів, що відвідують групу продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради на 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження складу Молодіжної ради при Стрижавській селищній раді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про уповновноважений орган та уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про відрядження селищного голови.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади смт Стрижавка, вулиця Набережна, б/н Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Стрижавській селищній раді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Стрижавській селищній раді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Кушніренко Валентині Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянину Коваленку Миколі Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянину Сташку Миколі Васильовичу, громадянці Сташко Тетяні Василівні, громадянці Шубі Надії Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Білик Людмилі Володимирівні спадкоємцю громадянки Любарщук Любові Вікторівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Батрак Юлії Валеріївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва га обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянину Степанцю Валентину Федоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянці Мисак Марії Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянці Вольській Оксані Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження громадянці Турлюк Тетяні Сергіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження громадянці Собко Ганні Степанівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про внесення змін до рішення 31 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 12 січня 2022 року №55 «Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про відмову громадянці Колбасовій Тетяні Володимирівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про надання дозволу ПрАТ «СТРИЖАВСЬКИЙ КАР’ЄР» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про припинення права користування.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про надання дозволу громадянину Бондаруку Івану Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про надання дозволу громадянину Бондаруку Михайлу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництв.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про надання дозволу громадянці Ройко Вікторії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь