Результати голосування 36 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2022 року

Результати голосування

в форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ -Про затвердження порядку денного 36 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 36 позачергової сесії 8 скликання від 05 березня 2022 року.

1

Про звернення депутатів Стрижавської селищної ради 8 скликання до країн членів НАТО, президентів США і Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав щодо закриття неба над Україною.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 04 березня 2022 року № 73 «Про затвердження протоколу зборів ініціативної групи про утворення добровольчого формування на території Стрижавської селищної територіальної громади».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2