Результати голосування 63 позачергової сесії 8 скликання від 02 червня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 63 позачергової сесії 8 скликання від 02 червня 2023 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 63 позачергової сесії 8 скликання від 02 червня 2023 року.

1

Про надання відділу містобудування та архітектури апарату селищної ради повноважень щодо присвоєння адрес.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про затвердження Порядку призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади та типових форм контрактів з керівниками.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 роки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про нову редакцію додатку «Перелік адміністративних послуг, які надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг» Стрижавської селищної ради»рішення 61 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликаннявід 28 квітня 2023 року №12.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про уповноваження старост Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про розроблення паспорту водного об’єкту земельної ділянки водного фонду комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про припинення дії договору оренди землі від 03.08.2020 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про припинення РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. МІЗЯКІВСЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) права власності на земельну ділянку.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про припинення РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ КАЗАНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ С. ПЕРЕОРКИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) права власності на земельну ділянку.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Про внесення змін до рішення 48 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 05.08.2022 року №15 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування водозабірних свердловин на території Стрижавської територіальної громади с. Мізяківські Хутори Вінницького району Вінницької області».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про внесення змін до рішення 48 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 05.08.2022 року №16 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування водозабірних свердловин на території Стрижавської територіальної громади с. Переорки Вінницького району Вінницької області».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади с. Пеньківка, Вінницького р-ну, Вінницької обл.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

17

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади за межами с. Пеньківка, Вінницького р-ну, Вінницької обл.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

18

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади с. Підлісне, Вінницького р-ну, Вінницької обл.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

19