Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 67 позачергової сесії 8 скликання від 01 серпня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 67 позачергової сесії 8 скликання від 01 серпня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 67 позачергової сесії 8 скликання від 01 серпня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 67 позачергової сесії 8 скликання від 01 серпня 2023 року.

 1

 Про утворення юридичної особи публічного права – ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження Положення про ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про уповноважених осіб, які можуть вчиняти дії від імені виконавчого комітету Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження додаткової угоди про розірвання Договору №104 від 21.04.2020 року підписаної селищним головою у міжсесійний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про передачу проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво системи каналізації смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» та сум незавершеного будівництва об’єкту від сектору бухгалтерського обліку та звітності апарату селищної ради до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про перейменування вулиці в ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВІ «САДІВНИЧО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТРИЖАВКА-1».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про найменування місцевості та вулиць за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про найменування місцевостей за межами населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про визнання такими, що втратили чинність рішень сесій.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про прийняття до комунальної власності селищної ради майна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про встановлення щомісячного розміру плати за навчання в комунальній установі «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про затвердження Плану комплектування відділень комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2022-2023 навчальні роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Б. Хмельницького в с. Лаврівка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Центральна в с. Медвідка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Кармелюка в с. Мізяківські Хутори, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Яцківська в с. Бруслинівка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Шевченка в с. Дорожне, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Бурлаки в с. Пеньківка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Шевченка в с. Переорки, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Лісна в с. Підлісне, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Присадибна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Сташка в с. Сосонка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Центральна в с. Супрунів, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги комунальної власності по вул. Коцюбинського в с. Тютюнники, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Бойківська (від буд. № 4а до буд. № 38), Подільська, Космонавтів, пров. Космонавтів в с. Мізяківські Хутори, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Центральна, Шевченка, Гоголя, Пушкіна (від буд. № 1 до буд. № 16), в с. Мізяківські Хутори, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про розпорядників бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про внесення змін до Програми розвитку, підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення Стрижавської територіальної громади на 2022-2023роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про співфінансування у 2023 році проєктів Стрижавської територіальної громади у рамках Програми з відновлення України.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про передачу у 2023 році з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади міжбюджетного трансферту районному бюджету Вінницького району.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про тимчасове виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про надання згоди відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на списання нежитлових будівель комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 08.01 для забезпечення об’єктів культурної спадщини.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про внесення змін до рішення 64 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 16.06.2023 року №54.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання від 10.12.2021 року Стрижавської селищної ради №53 «Про надання дозволу ТОВ «СТРИЖАВСЬКИЙ ГРАНІТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на яку виставляється на земельні торги окремим лотом.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь