Результати голосування 51 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2022 року

Результати голосування

В форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 51 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 51 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2022 року.

1

Про доповнення до Плану роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2022 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про внесення змін до рішення 8 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 25 лютого 2021 року № 3 «Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської територіальної громади».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про коригування кошторисної частини проектно-кошторисної документації «Будівництво системи каналізації смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про нову редакцію Положення про преміювання керівників комунальних закладів, установ та організацій.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про надання частини щорічної основної відпустки селищному голові Демченку Михайлу Івановичу.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про надання частини щорічної основної відпустки старості Лаврівського старостинського округу селищної ради Пушечніковій Яні Михайлівні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про надання частини щорічної основної відпустки старості Пеньківського старостинського округу селищної ради Лісовій Ірині Іванівні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про надання частини щорічної основної відпустки старості Мізяківсько-Хутірського старостинського округу селищної ради Панасюк Людмилі Василівні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про надання частини щорічної основної відпустки старості Сосонського старостинського округу селищної ради Демченку Миколі Дмитровичу.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на території Стрижавської територіальної громади та умов продажу права оренди земельних ділянок.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму селищної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про передачу Важовій Ользі Йосипівні у користування на умовах оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Про внесення змін до Договору оренди землі від 10.04.2012 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про розгляд повідомлення ПП фірма «ЯСКО».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про відмову ФОП Обуховському Олексію Трохимовичу в поновленні на новий строк договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

17

Про відмову Лихогляду Олегу Миколайовичу, Лихогляду Михайлу Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

18

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

19

Про відмову у наданні дозволу Задніпрянець Юлії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19