Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 66 чергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 66 чергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 66 чергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 66 чергової сесії 8 скликання від 14 липня 2023 року.

 1

 Про затвердження звіту про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до рішення 47 сесії селищної ради 8 скликання від 14 липня 2022 року №1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Стрижавської селищної територіальної громади».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про перейменування та зміну юридичної адреси органу місцевого самоврядування.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про нову редакцію додатку «Перелік адміністративних послуг, які надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг» Стрижавської селищної ради»рішення 63 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликаннявід 02 червня 2023 року № 6.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження Положення про призначення щорічної одноразової стипендії обдарованим та талановитим учням закладів освіти Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на коригування проектно-кошторисної документації.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до рішення 62 сесії Стрижавської селищної ради від 16 травня 2023 року № 11 «Про надання відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та коригування проектно-кошторисної документації».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про внесення змін до Переліку об’єктів та майна комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про надання згоди на передачу в оренду на аукціоні адмінбудівлі, що обліковується на балансі відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про зміну цільового призначення об’єкта нерухомого майна комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади, вилучення з оперативного управління частини приміщень та передачу на баланс відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про затвердження акту приймання – передачі мережі водовідведення по вулиці Алеї в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області, передачу на баланс комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради та закріплення на праві господарського відання.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання частини щорічної основної відпустки заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ленді Світлані Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Мізяківсько-Хутірського старостинського округу селищної ради Панасюк Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про розроблення детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 0520682600:01:011:0005, площею 1.0 га для розміщення нової садової (дачної) забудови на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району, Вінницької області, за межами села Лаврівка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про розроблення детального плану території земельної ділянки з кадастровими номерами 0520682600:01:007:0182, 0520682600:01:007:0183, 0520682600:01:007:0184, 0520682600:01:007:0185 загальною площею 8.0 га для розміщення нової садової (дачної) забудови на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району, Вінницької області, за межами села Лаврівка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження Положення про громадські пасовища на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під полезахисними лісовими смугами розташованими на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкиземельної ділянки,яка розташована за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Стрижавська територіальна громада, с. Лаврівка, вулиця Б. Хмельницького б/н.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкиземельної ділянки,яка розташована за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Стрижавська територіальна громада, смт Стрижавка, (за межами населеного пункту).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянці Фещенко Ользі Григорівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», за адресою: в межах смт Стрижавка провулок Михайлівський, 22, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Фещенко Ользі Григорівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», за адресою: в межах смт Стрижавка провулок Михайлівський, 22, А Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Олексієнко Наталі Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), смт Стрижавка вулиця Колгоспна 45, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянину Шемчуку Юрію Анатолійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», за адресою: в межах смт Стрижавка вулиця Проектна,14, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Іващенко Олені Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянці Сташко Галині Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянці Сухоплеско Олені Федорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянину Дзигаленку Андрію Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження громадянці Томляк Олені Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження громадянці Степанюк Ларисі Борисівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження громадянину Лебедь Василю Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження громадянці Івацко Надії Олексіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянину Івацко Андрію Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження громадянину Давидюку Анатолію Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження громадянці Микичур Олені Андріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження громадянину Паламарчуку Івану Олексійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження громадянці Марчук Ніні Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження громадянці Микичур Катерині Сергіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про відмову громадянці Кісельовій Тетяні Петрівні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь