Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 69 чергової сесії 8 скликання від 08 вересня 2022 року

Результати голосування

в Форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 69 позачергової сесії 8 скликання від 07 вересня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 69 позачергової сесії 8 скликання від 07 вересня 2023 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 69 позачергової сесії 8 скликання від 07 вересня 2023 року.

 1

 Про прийняття до комунальної власності селищної ради майна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження договору про передачу в господарське відання комунального майна Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про зміну найменування юридичної особи та затвердження Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про зміну найменування юридичної особи та затвердження Положення про службу у справа дітей Стрижавської селищної ради у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про зміну найменування юридичної особи та затвердження Положення про відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про зміну найменування юридичної особи та затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про зміну найменування юридичної особи та затвердження Положення про фінансовий відділ Стрижавської селищної ради у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про виділення коштів на співфінансування послуг з експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-11-06 Бруслинів-Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про відрядження селищного голови.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до рішення 30 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року №19 «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Приватному підприємству «Горизонт-ВК».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про затвердження громадянину Севастьянову Сергію Володимировичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження громадянці Носаченко Маргариті Леонідівні, громадянину Мельнику Миколі Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про надання дозволу  РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ «НОВЕ ЖИТТЯ» СМТ. СТРИЖАВКА ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ» ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження громадянину Романенку Василю Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження громадянину Манюку Роману Марковичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянину Коваленку Олександру Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянці Карпенко Ганні Никифорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Керницькій Євгенії Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництвата передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянці Святенко Ганні Олександрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Корольчук Аліні Леонідівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про відмову Мартинюк Надії Захарівні у припиненні дії договору оренди землі від 10.03.2020 року та скасування орендної плати за 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про відмову у наданні дозволу громадянці Роспотнюк Катерині Вячеславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь