Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 24 позачергової сесії 8 скликання від 9 листопада 2021 року

                                                       Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 24 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2021 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 24 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2021 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 24 позачергової сесії 8 скликання від 09 листопада 2021 року

 1

 Про нову редакцію Положення про службу у справах дітей Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на 2021рік, у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до Програми управління комунальним майном Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення пожежної сигналізації та встановлення пожежного устаткування в будівлі сільської ради, за адресою: вул. Шевченка,1 с. Дорожне, Вінницького районну, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво мережі вуличного освітлення по вул. Шевченка в смт Стрижавка, Вінницького районну, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про штатну чисельність закладів загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до Структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до рішення 6 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 28 січня 2021 року №3 «Про затвердження структури та чисельності комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2021 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості на території населених пунктів сіл Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники Стрижавської селищної ради Панасюк Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про передачу проектно-кошторисних документацій та сум незавершеного будівництва об’єктів від сектору бухгалтерського обліку та звітності селищної ради до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради та відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про передачу майна комунальної власності відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради у оперативне підпорядкування КП «Турбота» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про нову редакцію Переліку об’єктів та майна комунальної власності Стрижавської територіальної громади, затвердженого рішенням 9 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання № 45.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради Шевчук І.М.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про утворення старостинських округів Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу права оренди земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги на території Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про заміну сторін в договорі оренди землі від 28 грудня 2009 року, укладеного Мізяківсько-Хутірською сільською радою з СТ «Ромашка 2В» на земельну ділянку кадастровий номер 0520684000:02:001:0127.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Мазка Сергію Анатолійовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косенко Оксані Василівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Печериці Ганні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гнатюк Ганні Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цівак Лідії Григорівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бартащук Галинні Петрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Столяренку Василю Степановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Григоренко Олені Андріївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Телішевському Віталію Вікторовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білоконь Ірині Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Демчук Лідії Корніївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Порхуну Володимиру Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Нелюбій Богдані Богданівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про надання дозволу гр. Подчашинській Ользі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про надання дозволу гр. Подчашинському Дем’яну Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про надання дозволу гр. Дідусенко Сергію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянокдля будівництва і обслуговування житлового будинку.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про надання дозволу гр. Пилипчук Ользі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу гр. Мельничук Людмилі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання дозволу гр. Мусіровській Юлії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Мусіровському Олексію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про надання дозволу гр. Марченко Любов Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про надання дозволу гр. Паламарчук Івану Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Гончар Петру Станіславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Романенко Сергію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу гр. Ковальчуку Віктору Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Носань Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про надання дозволу гр. Орчакову Дмитру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про надання дозволу гр. Бондар Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу гр. Березовському Олександру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Шамалюк Надії Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Кобильському Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Кожухівській Олесі Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Карпенко Ганні Никифорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про надання дозволу гр. Головчук Надії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про надання дозволу гр. Плащевій Світлані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про надання дозволу гр. Собчук Тетяні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про надання дозволу гр. Ляшко Ларисі Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про надання дозволу гр. Пилипчук Валентині Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про надання дозволу гр. Маламурі Миколі Марковичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про надання дозволу гр. Романенко Надії Зіновіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мірієвій Олесі Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Стукальському Михайлу Васильовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Міхальову Віктору Михайловичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Ляшко Роману Олександровичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Ляшко Роману Олександровичу земельної ділянки для будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову у наданні дозволу гр. Нсенгіману Богдану Жозефовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тинько Віктору Васильовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про відмову гр. Кожемяці Олексію Олександровичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про відмову гр. Токарській Оксані Вікторівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову гр. Орлачу Руслану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову гр. Грабовському Володимиру Сидоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про відмову надання дозволу гр. Мохначу Володимиру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної в оренду для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Губічу Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бахновському Любомиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ейдіну Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про відмову у наданні дозволу гр. Швецю Леоніду Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про відмову у наданні дозволу гр. Купрійчук Валентині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №19 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Івану Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №21 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Михайлу Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 84

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №196.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №84

 85

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №86.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 86

 Про внесення змін до рішення 20 сесії 8 скликання від 20.08.2021 року Стрижавської селищної ради №22.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №86

 87

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №140.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №87

 88

 Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 19.07.2021 року Стрижавської селищної ради №35.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №88

 89

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельнитх ділянок комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №89

 90

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради зі зміною цільового призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №90

 Голосування №2 - Сабатовський В.А.: Повернутись до питань 27,32, 50, 57, 64,75,82,83,85,90

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Печериці Ганні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Григоренко Олені Андріївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 50

 Про надання дозволу гр. Носань Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 57

 Про надання дозволу гр. Карпенко Ганні Никифорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 64

 Про надання дозволу гр. Романенко Надії Зіновіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 75

 Про відмову гр. Грабовському Володимиру Сидоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 82

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №19 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Івану Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №21 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Михайлу Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 85

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №86.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 90

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради зі зміною цільового призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №90

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь