Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 78 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2024 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 78 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2024 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 78 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2024 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 78 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2024 року.

 1

 Про звіт поліцейських офіцерів Стрижавської селищної територіальної громади за 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження договорів та угоди, укладених селищним головою у міжсесійний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до рішення 77 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2023 року № 12 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про зміну найменувань структурних підрозділів апарату Стрижавської селищно ради та затвердження Положень в новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до деяких рішень сесій Стрижавської селищної ради 8 скликання та перейменування посади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження Положення про апарат Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області в новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про віднесення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2024 рік до групи за оплатою праці керівників та фахівців.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про Меморандум про співробітництво між Вінницьким технічним фаховим коледжем та Стрижавською селищною радою.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органу місцевого самоврядування в Стрижавській селищній територіальній громаді в новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2024 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про прийняття до комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади майна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання дозволу відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Миру, б/н в с. Сосонка, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання дозволу військовій частині на використання у 2024 роцінеповернених коштів субвенції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про виправлення описки в рішенні 18 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 19.07.2021 року № 119 «Про відмову у наданні дозволу гр. Степанюку Івану Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для іншого сільськогосподарського призначення» на «для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання», розташованої за адресою: Стрижавська селищна територіальна громада с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15В Вінницького р-ну, Вінницької обл. 0520684000:02:004:0226.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,2383 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (КЗ «Початкова школа села Підлісне Вінницького району, Вінницької області»), що розташована: Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Підлісне, вулиця Лісна, 7.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови та передачу у постійне користування земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер: 0520655900:07:009:0007 площею 1,5049 га, цільове призначення: 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянці Шереметі Світлані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянці Ткачук Ірині Василівні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Лукіяненко Любові Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Липкан Зоріні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Ільчук Валентині Антонівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Гончарук Надії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянину Пілюху Руслану Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянину Морозу Володимиру Яковичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для індивідуального садівництва та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянину Крічфалушієві Михайлові Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження громадянину Кіндрату Володимиру Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження громадянину Проньці Миколі Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження громадянину Бершадському Олександру Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження громадянці Аненко Катерині Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянину Діденку Юрію Леонідовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про внесення змін до Договору оренди водного об’єкта № 520655900-2 від 21.04.2017 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про відмову громадянці Олексієнко Ірині Степанівніу затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про відмову громадянину Качуру Олександру Володимировичуу затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про відмову у затвердженні громадянці Кобильській Світлані Василівні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про відмову громадянину Козаку Сергію Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про припинення права постійного користування та вилучення земельної ділянки площею 1,7635 га, по вулиці 40-річчя Перемоги, 3, смт Стрижавка, яка перебуває в постійному користуванні відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про відмову громадянину Горпиничу Ігорю Федоровичу, Котолуненко Юрію Миколайовичу, Сторожуку Віталію Михайловичу, Раку Сергію Володимировичу у наданні дозволу на продаж земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь