Результати голосування 11 позачергової сесії 8 скликання від 16 квітня 2021 року

Результати голосування

11 позачергової сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

від 16 квітня 2021 року

у форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 11 позачергової сесії 8 скликання від 16 квітня 2021 року

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 11 позачергової сесії 8 скликання від 16 квітня 2021 року

1

Про замовника проектно-кошторисної документації на реконструкцію з розширенням за рахунок прибудови будівлі навчального корпусу за адресою: смт Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, будинок 5.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №1

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №2

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №3

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про перелік вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються земельні торги окремими лотами в межах населеного пункту смт Стрижавка та умов продажу права оренди земельних ділянок.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №4

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про надання згоди на передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Стрижавської територіальної громади, в особі Стрижавської селищної ради .

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №5

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про надання матеріальної допомоги гр. Лівандовській Ірині Сергіївні.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №6

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про перейменування вулиці в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №7

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 18.00 Землі загального користування орієнтовною площею 0,0062 га, по вулиці 40-річчя Перемоги, б/н в межах населеного пункту смт Стрижавка

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №8

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Питання №9

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Питання №9