Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 71 позачергової сесії 8 скликання від 24 жовтня 2023 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 71 позачергової сесії 8 скликання від 24 жовтня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 71 позачергової сесії 8 скликання від 24 жовтня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 71 позачергової сесії 8 скликання від 24 жовтня 2023 року.

 1

 Про внесення змін до плану роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2023 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження Акту приймання-передачі майна та передачі його на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження Порядку розподілу орендної плати за користування комунальним майном Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про Програму розвитку галузі охорони здоров’я Стрижавської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Стрижавської територіальної громади на 2022-2026 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про виправлення описки в рішенні 67 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 01 серпня 2023 року №32 « Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки» та внесення змін до Комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про внесення змін до Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво водозабірної свердловини по вул. Першотравнева в с. Тютюники, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про співфінансування послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території населених пунктів Стрижавської селищної територіальної громади в осінньо-зимовий період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Сосонського старостинського округу селищної ради Демченку Миколі Дмитровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на яку виставляється на земельні торги окремим лотом.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на території Стрижавської селищної територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стрижавській селищній раді Стрижавська селищна територіальна громада, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стрижавській селищній раді за адресою: Стрижавська селищна територіальна громада, за межами с. Сосонка, Вінницького р-ну, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження громадянину Жуку Олександру Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження громадянці Чернезі Катерині Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження громадянину Хижуку Миколі Івановичу спадкоємцю громадянки Хижук Ніни Іванівни технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження громадянці Луценко Надії Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження громадянці Бурдейній Антоніні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження громадянці Панасюк Євдокії Феодосіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження громадянці Іваниці Ніні Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження громадянці Шереметі Світлані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження громадянці Бахновській Марині Олександрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження громадянину Кліщу Степану Феодосійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження громадянину Кримському Олександру Григоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про надання громадянину Штурмаревичу Олександру Феліксовичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною метричних даних.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про внесення змін до Договору оренди водного об’єкта № 5206840007 від 21.02.2019 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про розроблення детального плану території в межах земельної ділянки з кадастровими номерами 05205900:02:010:0283, 05205900:02:010:0284, загальною площею 12.4432 га, для будівництва житлового кварталу ЖК «Ластівка» (варіант мікрорайону) по вул. Туристичній, 4 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь