Секретар селищної ради

Медведська Валентина Василівна

Народилась 07 листопада  1970р.

Освіта: 1991р закінчила Вінницький сільськогосподарський інститут отримала повну вищу освіту (Бухгалтерський облік у сільському господарстві) ; 2011р. закінчила навчання у Вінницькому торгово – економічному університеті (Адміністративний - менеджмент).

Трудова діяльність: 03.2008 - 11.2010 рр. секретар Стрижавської селищної ради V скликання, обрана депутатом Стрижавської селищної ради V скликання; 11.2010 – 11.2015 рр. секретар Стрижавської селищної ради VІ скликання, депутат Стрижавської селищної ради VІ скликання; 11.2015- 11.2020 рр. секретар Стрижавської селищної ради VІІ скликання, депутат Стрижавської селищної ради VІІ скликання, 11.2020 - по теперішній час секретар Стрижавської селищної ради VІІІ скликання, депутат Стрижавської селищної ради VІІІ скликання.

Інформацію щодо особистого прийому громадян можна отримати за телефоном (0432) 585-762