Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

44 сесія 7 скликання Результати голосування

Результати поіменного голосування

44 сесії  7 скликання -у форматі zip

та у форматі rar

від 27 березня 2019 року

 

 1

 Про затвердження порядку денного 44 сесії селищної ради 7 скликання від 27 березня 2019 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 44 сесії селищної ради 7 скликання від 27 березня 2019 року.

 Голосування №2 - Островський В.П.: Про внесення змін до рішення 43 сесії 7 скликання від 27 лютого 2019 року №42 "Про розгляд питання сто

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 44 сесії селищної ради 7 скликання від 27 березня 2019 року.

 2

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 26 квітня 2017 року №5 «Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської територіальної громади».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 26 квітня 2017 року №5

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 26 квітня 2017 року №5

 3

 Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин смт Стрижавка».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин смт Стрижавка».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин смт Стрижавка».

 4

 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Партизанська, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Партизанська, смт Стрижавка»

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Партизанська, смт Стрижавка»

 5

 Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання від 19.12.2018 року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання від 19.12.2018 року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання від 19.12.2018 року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 6

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка надається в оренду ТОВ «Стрижавський граніт» і розташована на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердж ТД з НГО зем. ділянки  яка надається в оренду ТОВ «Стрижавський граніт» на тер-ї Стрижавської с/р

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердж ТД з НГО зем. ділянки  яка надається в оренду ТОВ «Стрижавський граніт» на тер-ї Стрижавської с/р  

 7

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка надається в оренду ТОВ «Промислова площадка «Кемпінг», і розташована на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердж ТД з НГО зем. ділянки  яка надається в оренду ТОВ «Промислова площадка «Кемпінг»на тер-ї Стрижавс

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердж ТД з НГО зем. ділянки  яка надається в оренду ТОВ «Промислова площадка «Кемпінг»на тер-ї Стрижавсь

 8

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ксенчиній Галині Степанівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна №57 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердж ТДіЗ щодо встан  меж зем.д. в натурі гр. Ксенчиній Г.С. для буд. і обслугов. ж/б  по вул. Набереж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердж ТДіЗ щодо встан  меж зем.д. в натурі гр. Ксенчиній Г.С. для буд. і обслугов. ж/б  по вул. Набережн

 9

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білоус Катерини Анатоліївни для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова №34 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердж ТДіЗ щодо встан  меж зем.д. в натурі гр. Білоус К. А. для буд. і обслугов. ж/б  по вул. Садова №3

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердж ТДіЗ щодо встан  меж зем.д. в натурі гр. Білоус К. А. для буд. і обслугов. ж/б  по вул. Садова №34

 10

 Про внесення змін в рішення 27 сесії 6 скликання від 20 грудня 2012 року №17 «Про надання дозволу гр. Уваровій Валентині Михайлівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін в рішення 27 сесії 6 скликання від 20 грудня 2012 року №17

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін в рішення 27 сесії 6 скликання від 20 грудня 2012 року №17  

 11

 Про зміну нумерації та дати сесії Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про зміну нумерації та дати сесії Стрижавської селищної ради.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про зміну нумерації та дати сесії Стрижавської селищної ради.

 12

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ковальчуку Віталію Вікторовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Ковальчуку В.В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Ковальчуку В.В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 13

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гончаруку Анатолію Степановичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Гончаруку А.С. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Гончаруку А.С. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 14

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Міщенко Марії Марківні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Міщенко М.М. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Міщенко М.М. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 15

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Завадській Оксані Петрівні та Рейді Ганні Геннадіївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Завадській О. П. та Рейді Г.Г. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Завадській О. П. та Рейді Г.Г. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 16

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ковальчук Надії Анатоліївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Ковальчук Н.А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Ковальчук Н.А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 17

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Милому Леоніду Андрійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Милому Л. А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Милому Л. А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 18

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Лисаку Миколі Сергійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Лисаку М. С. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Лисаку М. С. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 19

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Мізяківській Тетяні Василівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Мізяківській Т.В.на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Мізяківській Т.В.на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 20

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Паламарчук Тетяні Василівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр. Паламарчук Т.В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр. Паламарчук Т.В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 21

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. гр. Крамару Андрію Андрійовичу та Крамару Сергію Андрійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  надання дозволу гр.  Крамару А.А. та Крамару С.А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  надання дозволу гр.  Крамару А.А. та Крамару С.А. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 22

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Комару Віктору Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Комару В. В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Комару В. В. на складаня ТДіЗ щодо встановл меж зем/д.в натурі

 23

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Чижику Миколі Вікторовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Чижику М. В. на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Чижику М. В. на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 24

 Про розгляд заяви гр. Ольховенко Галини Миколаївни.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Ольховенко Галини Миколаївни.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Ольховенко Галини Миколаївни.

 25

 Про розгляд заяви гр. Нелюбія Олега Олексійовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Нелюбія Олега Олексійовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Нелюбія Олега Олексійовича.

 26

 Про розгляд заяви гр. Панкова Владислава Володимировича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Панкова Владислава Володимировича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Панкова Владислава Володимировича.

 27

 Про розгляд заяви гр. Григораша Давида Вадимовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Григораша Давида Вадимовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Григораша Давида Вадимовича.

 28

 Про розгляд заяви гр. Івасюку Богдану Анатолійовичу.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Івасюку Богдану Анатолійовичу.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Івасюку Богдану Анатолійовичу.

 29

 Про розгляд заяви гр. Борячука Сергія Ігоровича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Борячука Сергія Ігоровича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Борячука Сергія Ігоровича.

 30

 Про розгляд заяви гр. Пінчука Романа Сергійовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Пінчука Романа Сергійовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Пінчука Романа Сергійовича.

 31

 Про розгляд заяви гр. Ксенчина Василя Івановича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Ксенчина  Василя  Івановича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Ксенчина  Василя  Івановича.

 32

 Про розгляд заяви гр. Шевчука Віктора Григоровича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Шевчука Віктора Григоровича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Шевчука Віктора Григоровича.

 33

 Про розгляд заяви гр. Колмачова Олександра Миколайовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Колмачова Олександра Миколайовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Колмачова Олександра Миколайовича.

 34

 Про розгляд заяви гр. Тараненка Юрія Сергійовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Тараненка  Юрія Сергійовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Тараненка  Юрія Сергійовича.

 35

 Про розгляд заяви гр. Трачук Ганни Микитівни.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Трачук Ганни Микитівни.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Трачук Ганни Микитівни.

 36

 Про розгляд заяви гр. Гоменюка Андріана Петровича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Гоменюка Андріана Петровича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Гоменюка Андріана Петровича.

 37

 Про надання дозволу на знесення деревини.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу на знесення деревини.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу на знесення деревини.

 38

 Про розгляд заяви Ключковської Наталії Миколаївни

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про  розгляд заяви Ключковської Наталії Миколаївни

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про  розгляд заяви Ключковської Наталії Миколаївни

 40

 Про внесення змін до рішення 43 сесії 7 скликання від 27 лютого 2019 року №42 "Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ковальчуку Ростиславу Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін до рішення 43 сесії 7 скликання від 27 лютого 2019 року №42 "

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до рішення 43 сесії 7 скликання від 27 лютого 2019 року №42 "

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь