Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 31 позачергової сесії 8 скликання від 12 січня 2022 року

Результати голосування

 в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 31 позачергової сесії 8 скликання від 12 січня 2022 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 31 позачергової сесії 8 скликання від 12 січня 2022 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 31 позачергової сесії 8 скликання від 12 січня 2022 року

 1

 Про доповнення Переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням 22 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 17 вересня 2021 року №6.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про надання адміністративних послуг та виконання завдань адміністратора Центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради старостами Лаврівського, Мізяківсько-Хутірського, Сосонського та Пеньківського старостинських округів Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження додаткових угод, укладених селищним головою у міжсесійний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про продовження договору оренди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення доповнень до Умов оплати праці директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про встановлення доплати за вислугу років директору комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради Романенко Альоні Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про встановлення надбавки директору комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради Заводяну Андрію Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про віднесення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради до групи за оплатою праці керівників та фахівців.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про категорію посад старост.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про передачу в оперативне управління комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради транспортних засобів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до структури та чисельності комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до структури та чисельності комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради Шевчук Інні Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про передачу закладам освіти та комунальному закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради точок електричної енергії.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради на оплату енергоносіїв закладів та установ дошкільної освіти, освіти та культури на перехідний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про нову редакцію пункту 4 рішення 3 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року№ 41 «Про прийняття до сфери управління КОМУНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КОЛОБОК С.ПЕНЬКІВКА внесення змін та затвердження статуту в новій редакції».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження акту приймання-передачі персональних комп’ютерів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання фінансової автономії комунальним закладам та установам, органом управління яких є відділ освіти, сім’ї, молоді спорту культури та туризму Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про надання частини щорічної основної відпустки Шевчук Інні Миколаївні директору комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про внесення змін до рішення 16 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 14 липня 2021 року №16 «Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу оренди земельних ділянок».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шамалюку Миколі Григоровичу цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (господарська будівля та двір), що надається на умовах оренди Порохні Юрію Васильовичу та Дубинцю Роману Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Порохні Юрію Васильовичу, гр. Дубинець Роману Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Дерев’янко Юрію Васильовичу земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Дяченку Олегу Миколайовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондар Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Димновій Світлані Вікторівні для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Росоха Віктору Івановичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плащевій Світлані Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьменку Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьменку Юрію Антоновичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Касько Леоніду Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовк Ганні Федорівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенку Ігорю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Воронюку Олександру Івановичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ірині Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Перенчук Ганні Володимирівні земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баланюк Лідії Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Лілії Вікторівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гунько Марії Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чечелевій Галині Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьменку Олександру Анатолійовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пивовар Тамарі Трохимівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Волковій Таїсі Петрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапчук Галині Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палій Наталії Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грушко Світлані Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Педоренку Михайлу Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулик Пелагії Андріївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Блажчук Надії Федорівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Заверусі Ялині Володимирівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Снігур Олені Йосипівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Кравцю Олегу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах права оплачуваного сервітуту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Гнатюку Миколі Адамовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Громадській Катерині Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про надання дозволу гр. Заприводі Надії Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про надання дозволу гр. Грішину Володимиру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про надання дозволу гр. Люлько Ігорю Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про надання дозволу гр. Люлько Яні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про надання дозволу гр. Лещенко Олені Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про надання дозволу гр. Мандрику Івану Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про надання дозволу гр. Дозорець Віталію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про надання дозволу гр. Антонішину Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про надання дозволу гр. Чечелевій Галині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про надання дозволу гр. Головчуку Миколі Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про надання дозволу гр. Шафар Григорію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про надання дозволу гр. Павученко Максиму Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про надання дозволу гр. Мазур Інні Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про надання дозволу гр. Палій Наталії Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про надання дозволу гр. Степановій Валентині Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про надання дозволу гр. Томляк Любові Георгіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову гр. Казміруку Олександру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову гр. Козак Вікторії Іванівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про відмову гр. Тарасюк Олені Федорівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про відмову гр. Грабенко Дмитру Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про відмову гр. Байдюку Сергію Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про відмову у наданні дозволу гр. Філімонову Володимиру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про відмову гр. Седлецькому Феодосію Петровичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про відмову гр. Підвальному Борису Феодосійовичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про відмову гр. Прокопчук Леоніду Михайловичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про внесення змін до рішення 47 сесії 7 скликання від 26.06.2019 року Стрижавської селищної ради №51.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 84

 Про внесення змін до рішення 40 сесії 7 скликання від 21.11.2018 року Стрижавської селищної ради №40.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №84

 85

 Про внесення змін до рішення 22 сесії 8 скликання від 17.09.2021 року Стрижавської селищної ради №59.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №85

 86

 Про передачу гр. Шаманському Анатолію Анатолійовичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №86

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь