Порядок денний 1 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 20 листопада 2020 року

1 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання

у форматі pdf
від 20 листопада 2020 року

І пленарне засідання
1. Інформація голови Стрижавської селищної територіальної виборчої комісії про підсумки виборів селищного голови та депутатів селищної ради.
2. Про початок повноважень голови Стрижавської селищної ради (Інф. голови Стрижавської селищної ТВК).
3. Про початок повноважень депутатів Стрижавської селищної ради (Тнф.члена селищної ТВК).
4. Інформація голови робочої групи про підготовку першої сесії селищної ради 8 скликання. (Інф. голови роб групи по підготовці сесії).
5. Про утворення лічильної комісії для виборів секретаря. (Інф. голови робочої групи).
6. Про обрання секретаря селищної ради. (Інф. селищного голови Демченка М.І.)
7. Про утворення постійних комісій селищної ради. (Інф. голови роб групи по підготовці сесії)
8. Про обрання постійних комісій селищної ради. (Інф. голови роб групи по
підготовці сесії)
9. Про обрання голів постійних комісій селищної ради. (Інф. селищного голови Демченка М.І.)
10. Про Положення про постійні комісії селищної ради. (Інф. голови роб групи по підготовці сесії)
11. Про внесення змін до рішення 54 сесії селищної ради 7 скликання від 18.12.2019 року №9 «Про затвердження структури штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2020 рік» (із змінами). (Інф. селищного голови Демченка М.І.)
12. Про визначення умов оплати праці селищного голови. (Інф. секретаря селищної ради Медведської В.В.)
13. Про визначення умов оплати праці секретаря селищної ради. (Інф. селищного голови Демченка М.І.)