Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 27 чергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

Результати голосування

 

 0

 Про затвердження порядку денного 27 чергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 27 чергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 27 чергової сесії 8 скликання від 10 грудня 2021 року.

 1

 Про нову редакцію Положення про службу у справах дітей Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Положення про старосту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Програми підвищення якості надання медичних послуг населенню Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про внесення змін до Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про доповнення Переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням 22 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 17 вересня 2021 року №6.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про створення комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про затвердження структури та чисельності комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про встановлення вартості харчування школярів та дошкільників на 2021-2022 навчальний рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження додаткової угоди до договору про співробітництво № 55 від 20.04.2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про преміювання тимчасово виконуючого обов’язки директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про преміювання селищного голови з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2021 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу права оренди земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Лазаревій Тетяні Петрівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колубай Оксані Анатоліївні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернезі Руслану Миколайовичу для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петренко Парасковії Іллівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Овчарова Максима Ярославовича, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Саламаткіній Марині Олексіївні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лівандовському Євгенію Романовичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Олександру Степановичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рудичу Івану Романовичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Вернигорі Сергію Дмитровичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Очеретній Олені Іванівні для городництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лопаткіній Галині Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сандулу Володимиру Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стадніку Віталію Володимировичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Урсол Людмилі Антонівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грепечук Ользі Антонівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельничук Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончару Володимиру Леонідовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чуб Марії Петрівні .

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слободиському Петру Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прокоф’євій Марії Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дудник Олені Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вікарчук Катерині Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вікарчук Антоніні Павлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчаренко Віталію Семеновичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Євдокії Степанівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іщенко Людмилі Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гончару Леоніду Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенко Олені Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Останіній Ользі Олександрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вечерко Анатолію Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурлака Олені Лаврівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Барчуку Олександру Валерійовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Супрун Галині Цвітківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Панасюк Марії Кирилівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчуку Анатолію Валентиновичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пазюк Оксані Дмитрівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Варданесян Юлії Леонідівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу ТОВ «СТРИЖАВСЬКИЙ ГРАНІТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Фірсовій Людмилі Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Мороз Світлані Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Пазюк Даші Вадимівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Біланчуку Михайлу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про надання дозволу гр. Ламбіній Галині Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про надання дозволу гр. Бабію Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про надання дозволу гр. Дацюку Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Рижук Ганні Ігорівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про надання дозволу гр. Антонішиній Таїсі Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про надання дозволу гр. Марчук Любові Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про надання дозволу гр. Василініч Ганні Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про надання дозволу гр. Туз Олені Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про надання дозволу гр. Григоренко Тетяні Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про надання дозволу гр. Міщенко Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про надання дозволу ПП «АФ Батьківщина» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову у наданні дозволу гр. Буценко Андрію Васильовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову у наданні дозволу гр. Колосовій Раїсі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про відмову гр. Бандус Антоніні Федорівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про відмову гр. Банцер Галині Михайлівні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову гр. Ломовицьких Олені Анатоліївні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову гр. Олійнику Володимиру Петровичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 76

 Про відмову у наданні дозволу гр. Колеснику Олексію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №76

 77

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погорілій Оксані Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №77

 78

 Про відмову гр. Віднічук Яніні Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №78

 79

 Про відмову гр. Никипорцю Сергію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №79

 80

 Про відмову гр. Яковенку Андрію Степановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №80

 81

 Про внесення змін до рішення 24 сесії 8 скликання від 09.11.2021 року Стрижавської селищної ради №37.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №81

 82

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №109.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №82

 83

 Про скасування пункту 2 рішення 22 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 17 вересня 2021 року №29 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Мороз Людмилі Вікторівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №83

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь